Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi lesz? SOS? Mit csináljak?...

Mi lesz? SOS? Mit csináljak? A bal mellem be van gyulladva, lábam is volt, a tejem apad

Figyelt kérdés
Lassan 9 hónapos a kisfiam, de fő tápláléka az anyatej. Kóstoltatom már 3 hónapja, de még egy étkezést se sikerült kiváltani. Cumisüvegből csak egy-két kortyot fogad el.
2014. szept. 13. 01:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél burow kenőcsöt, kend be, rakj rá meleg textilpalust, majd egy idő múlva jó meleg vizzel ázdasd a cicid sokáig és masszírozd. Elvileg ezek után már könnyebben fejhető, könnyebben kiszívja a baba.

Nekem ez segített.

2014. szept. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! Szívja szegény, csak érzem, hogy nincs mit. Egész éjjel cicin volt, így nekem most tényleg jobb. De a kisfiamnak nem lesz trauma, ha nincs "hirtelen" nincs tejem. Most hirtelen sinlac volt itthon, amit ő is kaphat tej helyett. Odaadtam neki, de semmi, hagytam egy kicsit és mikor nyafizott utánam lefekudtem mellé és úgy adtam oda ismét. Kivette a kezemből cumisüveget és önállóan 30 milit evett. Segítséggel még 20-at megevett. Ez jó jel, ugye? Csak én dramatizalom túl? Ha éhes úgyis enni fog? Mindegy hogy?
2014. szept. 13. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb, hogy meg kell értened, ha ideges vagy, fezsült vagy, érzi. Nyugalom és türelem! Próbáld a hozzátáplálást a tízóraival kezdeni, apránként és egy kanalanként, ha nem jön be, NE IDEGESKEDJ!! Az idegeskedéssel csak őt stresszeled! 2-3 nap múlva próbáld újra. Ha nem kell neki, akkor se aggódj, délben adj neki ebédet (szoptasd meg), hidd el 2 óra alatt nem fog "éhen halni". Aztán próbáld újra 1-2 nap múlva! Meg fogja szokni, nem könnyű, de kitartás!!! Sikerülni fog! Türelem! Sok sikert és jó egészséget Nektek!
2014. szept. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!