Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatáskor kb. mikorra...

Szoptatáskor kb. mikorra várható a menstruáció az első?

Figyelt kérdés
4hónapja szültem "de úgy érzem meg kell jönnie" vagy csak a szervezetem érzi hogy annó volt valamikor és igy reagál?
2014. szept. 18. 14:34
 1/7 A kérdező kommentje:
és tényleg nem fogadja el a gyerek a cicit és a tejet akkor ?
2014. szept. 18. 14:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen változó kinek mikor jön meg a menstruációja. Nekem pl. a 11. héten már megjött, de ismerek olyat, akinek másfél év után se. Nekem a tejem onnantól kezdve elkezdett apadni, hiába próbáltam bármit és a 16. héten végleg elfogyott a tejcsi. Ettől se kell megijedni, mert is változó mindenkinél.
2014. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Leírom nekem hogy volt. 3x.

Első szülés után 10 hónappal jött meg, kisfiam vígan szopizott tovább 1,5 éves koráig.

Második szülésem után 4 hónappal megjött, kislányom meg sem érezte, 1 éves koráig szopizott.

Harmadik babám 1 éves, a vérzésem még nem jött meg.

2014. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első szülesémnél a gyermekágyi vérzés elmúlása után 6héttel jött meg a menstruációm, és onnantól havonta. Lányomnál szülés után 4 hónappal jöttmeg először.
2014. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 6 héttel már meg is jött. Lányom az első napokban ilyenkor kevesebbet cicizett és nyűgösebb is volt. Aztán 1-2 nap után megszokta. Amúgy 8 hónapig szoptattam.
2014. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hónappal a szülés után jött meg. A baba ugyanúgy elfogadta a tejet, nem láttam ebben változást.
2014. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 4 hónappal jött meg, a baba ugyanúgy elfogadta és a mennyisége se változott.
2014. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!