Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen allergi...

Szoptatás alatt milyen allergia gyógyszert lehet szedni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
szia, homeopátiás szereket szerintem lehet, amit anno én szedtem, bár akkor még nem voltam várandós, sabadilla és histaminium, esetleg hívj fel egy gyógyszertárat, ahol foglalkoznak homeopátiás szerekkel, ott biztos tudnak segíteni, egyébként én is ebben szenvedek sajnos, jobbulást és kitartást az első fagyig :)
2014. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, van tőlünk nem messze egy homeopatika, megkérdezem ott. Eddig kihúztam gyógyszer nélkül, de mára nagyon rossz lett :(
2014. szept. 18. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Lehetőleg kerüld a gyógyszereket, különösen most, meg különben is általában csak a tüneteket kezelik.Érdemes lenne a gyógynövényeket kipróbálnod.Sok ismerősömnek segítettek. Milyen tüneteid vannak? Jobbulást!
2014. szept. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Be van dagadva a szemem, és non-stop orrot fújok, illetve ez a része mára már egy kicsit jobb lett, de a szemem nagyon viszket.
2014. szept. 20. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Szia!Gondolom, hogy pollen allergiád van.Használj napszemüveget, gyakran mosd meg az arcodat, kezedet, a hajadat.Lehetőleg ne nyúlj aszemedhez.Ez is védi valamennyire a szemedet.Az immunrendszered megerősítése minőségi probiotikummal, ginkgó, echinacea, aloe vera is javíthat az állapotodon. Az allergiás szezon előtt legalább 3 hónappal elkezdett növekvő adagban fogyasztott pollen tabletta is segíthetett volna, de azt szezonban már nem szabad elkezdeni.Jobbulást!
2014. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. szept. 22. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!