Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 hónapja szoptatok. Jo...

10 hónapja szoptatok. Jo ideje nem fajt, nem feszült. Ma reggel óta faj/ég belül, de nem feszül. Másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat lóg rajta éjjelente a fiam. Gyakorlatilag csak relaxal rajta...leszoktatnam, de igy is kialvatlan vagyok, mi lenne ha meg ordítana is....
2014. szept. 21. 09:25
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs...már mint a mellem...csak kicsit be is lázasodtam:(
2014. szept. 21. 10:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Tejcsatorna elzáródás lesz az, főleg, ha lázas is vagy. Érdemes melegvizes zuhany, masszírozás után szoptatni, majd fejni. Jobbulást.
2014. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon remélem, hogy csak a nátha miatt...hisz más is fáj...köszönöm a tanácsot
2014. szept. 21. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:

hú, nekem is volt ilyen :)


két féle is, az egyik típusú az elején. ott az volt, hogy begyullad egy csatorna, és fájt. az a fájdalom akkor jelentkezett, ha szívta a gyerek a cicim (érdekes, a fejővel nem éreztem a fájdalmat) ott azt csináltam, hogy finoman masszírozgattam a fájdalmas részt. még úgy is, mikor a baba szopizott, közben lépkedtem a cicimen az ujjaimmal :) estére elmúlt.


a másik típusú fájdalom nekem is 10 hó körül volt. az meg úgy fájt, hogy folyamatosan forró, gyulladt érzés volt a cicimben, a bimbótól hátrafelé a mellkasom irányába, lehet, még a bordám is fájt, égett... na ott nem függött a szopizástól a fájdalom intenzitása. itt az történt - magyarázták a szakértő anyukák, hogy a gyerek nagyon megszívta, úgymond megerőltettem a cicit. erre az volt a gyógyír, hogy borogattam (hüvössel) és pihentettem - tehát többnyire a másik mellemet kínáltam a gyereknek.


szerintem ez a második eset történt veled is.

cicipihentetés és borogatás. 1 nap, és elmúlik :)


ne szoktasd le, hatalmas FOR a cici!!!! 16 hós a gyerekem, én csak előnyt látok a ciciben. bárhol etetheted, altathatod vele a gyereket, de nyugtathatod, vígasztalhatod, sőt, betegség esetén "kezelheted" és "immunerősítheted" valamit hányós, fosos betegségek esetén biztos lehetsz benne, hogy kiszáradás elő sem fordulhat, mivel cicizik.


hidd el, hatalmas előnyöd van a cicizéssel. beszélgessél őszinte tápis anyukákkal, majd meglátod :)


az én kisfiam is relaxál a mellemen. de nem baj. addig is nyugton van. 16 hónaposan már a szekrény tetejére is felmászna, gondolj a jövőre :) :)

2014. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

olyan jó volt olvasni amit írtál:)

tényleg elmúlt egy nap alatt...csak pihentettük picit...ösztönösen:)

nálunk a cici "csak" kiegészítő, de arra gondoltam én is, hogy most tél előtt nem lenne szerencsés megvonni...mindenki kidőlt a náthától csak ő nem...tuti köze van az anyatejhez...

2014. szept. 22. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!