Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akadályozhat a szoptatásban...

Akadályozhat a szoptatásban egy anyajegy?

Figyelt kérdés
A bal mellbimbómon van születésem óta egy anyajegy. A felszíne kicsit kidudorodik. Minden évben ellenőriztetem. A terhességem alatt nőtt egy kicsit. Viszont félek,hogy a szoptatásnál gondot okozhat. Volt már sajnos rá példa hogy 1-1 ruhától kisebesedett...

2014. szept. 27. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem a bőrgyógyászom tanácsolta, hogy a mell környéki anyajegyeket jobb levetetni. Nekem a mellem alatt van egy kidudorodó anyajegy, ami elég nagy is, és karfiolos.


De azt mondta, hogy csak azért javasolja, mert megnő a mell megduzzadásától, és nem lesz az úgy rendben. Azt mondta, teherbeesés előtt egy évvel vetessem le (és télen), így egyelőre még nem aktuális a dolog szerencsére:)


27n

2014. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Kérdezd meg az orvost, mit tanácsol, amúgy az anyajegynek nem szabad véreznie, a szoptatástól meg vérezhet. Ha meg vér kerül az anyatejbe, akkor meg nem szoptathatod tovább a babát.
2014. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz bőrgyógyászt, én így laikusként azt gondolom, felesleges rizikó anyajeggyel szoptatni. Minél hamarabb járj utána szerintem.
2014. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Sajnos már nincs idő leszedetni meg ilyesmi...2 hét és elvileg megszületik a fiam. Viszont a kórházban a csecsemős nővéreknél érdeklődök majd,hogy ilyen esetben mi a teendő...
2014. szept. 28. 11:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs idő? Nagyon felelőtlen vagy.
2014. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen nincs idő,az ellátással akad némi probléma. Sajnos nálunk a szakrendelőben mindenhez időpont kell és beutaló ( ambuláns nem fogadnak,már próbáltam ). A kontrollokra is így járok évente( megjegyzem a doki mindig húzza a száját mert feltartom a rendelést panasz nélkül ). 2 hete kértem is egy időpontot,november 27-re kaptam,szóval addig biztosan nem látnak el. A műtét meg gondolom nem a kontrollkor zajlik hanem egy újabb alkalomkor. Remélem szüléskor a kórházban majd ebben is segítenek...Pesten gondolom más a helyzet,de itt vidéken ennyi jut...
2014. szept. 29. 07:13
 7/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Magánrendelésre nem tudsz elmenni? Szerintem fontos lenne megnézetni, nehogy legyen valami.

És ez tényleg jó tanács. A kórházban a csecsemôsök nem fognak tudni érdemben segíteni, mert nem értenek hozzá.

Vagy írj e-mailt lll.hu oldalra szoptatási tanácsadónak, úgy tudom válaszolnak (esetleg hívd fel.)

2014. szept. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

érdekes, hogy ez a kérdés nem vetődött fel már a menzeszed jelentkezésekor a háziorvosodnál (lehet, hogy az enyém volt különösen jó, gondos orvos).


De van időd, le kell vetetni, az életeddel játszol, tudod, a rák nem csak legenda, és kitaláció.


Magánrendelésre menj el és vetesd le, most meleg sincs, le fogják neked venni, látni fogják, hogy nagyon asap a szitud. Egy próbát megér mindenképpen!


első voltam

2014. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy nem vagy budapesti, de ideutazni simán tudsz magánrendelésre, biztos, hogy megéri:)
2014. szept. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Keresek akkor valakit aki tuti jó szakember és vállal sos-be !
2014. szept. 29. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!