Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellbimbó védő ill. ápoló...

Mellbimbó védő ill. ápoló krémet keresek? Jól jönne a tanács.

Figyelt kérdés

Nem túl drágát és amit nem kell lemosni szopi előtt.

Voltam ma a dm-ben mert olvastam egy babylove Mother nevű krémről de az üzletben azt mondták hogy már régóta nincs és nem is lesz.

Remélem tud valaki segíteni, előre is köszönöm!



2014. szept. 29. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lansinoh. Mondjuk elég drága, de hatásos és nem kell lemosni.
2014. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nincs már DMes krém?Kár pedig tényleg jó volt mert tiszta olivaolaj volt.Patikában nem kérdezted hogy van-e ilyen sajtolt olivaolajuk-e vagy csak simán tisztított olivaolaj.A többi mint vegyszeres le kell mosni.
2014. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A patikában lehet kapni lanolinosat, amit nem kell lemosni, de szerintem nagyon rossz és nagyon rossz az állaga..
2014. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Leginkább a sima lanolin vált be. Szoptatás után pici anyatejet kentem a mellemre, száradás után lanolin. Nem kell lemosni, fél nap alatt rendbe tette.
2014. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lansinoh!!! Nekem masfel nap alatt rendbehozta a mellem, pedig mar verzett is :-( Lemosni sem kell.
2014. szept. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Voltam gyógyszertárban, de csak garmastant tudtak volna adni és Ennyi. A neten keresgetve találtam rá a DMes krémre és elis mentem de sajnos nem jött össze. De azért még írok nekik egy üzenetet hátha csak név váltás történt vagy hasonló.

Utána fogok járni a Lansinoh krémnek. Mégegyszer köszönöm!

2014. szept. 29. 23:17
 7/16 anonim ***** válasza:
a garmastan es a bepanten varosít, a lansinohot pedig felesleges megvenned bazi dragan mivel gyakorlatilag lanolin. a szopi tanacsado javaslta nekem a 100%os lanolint, 400 ft volt a patikaba egy kis tegely gyakorlatilag még az egész meg van, mivel egyszer kellett hasznalnom és rogton elmult a sebesedes :) és ufgye ezt sem.kell lemosni. barmelyik patikaba adnak max megkerdik mire kell.
2014. szept. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
.
2014. szept. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

avent bimbókrém, vagy 2000-2500 ft de szoptatas végéig kitart...:)

2 nap alatt begyogyultak a sebeim anno.

36 hkm

2014. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
felesleges. mondom, lanolin tökéletesen megfelel, ugyanaz mint a lansinoh csak más a színe, ellenben árban a tizede. meg szerintem ha rendszeresen sebesedsz, nem ártana bimbóvédő se.
2014. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!