Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most már szoktassam le a...

Most már szoktassam le a hajnali szopiról is?

Figyelt kérdés
kislányom elmúlt egy éves -14 hónapos-most már sikrül az éjjeli szoptatásokat eltolni,de hajnalban ,ha ébred-a gyors visszaalvás miatt,meg,hogy ne keljen korán,megszoptatom.érdemes ezt is elhagyni?igazából nem is túl éhes
2014. szept. 30. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert inkább fent is maradnál hajnalban? én örültem, hogy vissza alszik és kész. :)
2014. szept. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Medvi ***** válasza:
Ha kedved van hajnalban kelni, akkor ne szoptasd meg, de én is inkább a visszaalvást választom, minek kelnénk hajnalban, ha alhatunk is egy kis szopival... 19 hónapos a kislányom. Nem éhségükben szopiznak ilyenkor hajnalban, hanem egy kis megnyugtatásra vágynak, hogy nem veszett el éjjel az anyukájuk.
2014. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha így visszaalszik,én nem hagynám el.Az én kislányom is felkelt még hajnalban és szopival vissza tudtam altatni,teljesen magától hagyta el kb 2 hete (18 hónapos múlt).Szóval ha nem terhes neked,akkor hagyd,így legalább még mindenki alszik egy kicsit.
2014. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!