Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után (császár) mennyi...

Szülés után (császár) mennyi idővel lehet szoliba menni? Ha még szoptatok, lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A kozmetikusom kifejezetten ellenezte, mert az UV fénytől megvastagszik a heg, és csúnya lesz lesz. Nekem 3 hónapot javasolt. Nem vagyunk egyformák, hamar regenerálódtam. Lehet, hogy rád más vonatkozik.


Ezt találtam:

Nem tilos a szoptatás alatt ezen tevékenységek, de figyelni kell arra, hogy az elvesztett folyadékot minden esetben pótoljuk, valamint hogy ne legyen túl forró az adott tevékenység közben a hőérzetünk. Szolárium és napozás esetén figyelni kell, hogy a mell ne égjen meg. Gyógyürdőzésnél mindig tartsuk be a higiéniás szabályokat, tehát az is megengedett az anyukák számára. Ne feledjétek, mindent csak mértékkel.

2014. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Várok akkor vele, az a tuti :)
2014. okt. 2. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!