Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mióta átalussza a baba,...

Mióta átalussza a baba, éjszaka mindig kelhetek fejni, különben apadni fog? így is pótlásos a dolog

Figyelt kérdés

eddig éjszaka, meg hajnalokban, kora reggeleken végig szopizott, nappalra mindig pótolnom kell.

újabban nem kel éjszaka, így hulla fáradtan mehetek fejni :(

de nappal meg van ugyan tej, de ahogy látom édeskevés, mert 150 ml pótlásokat megiszik még hozzá


5 hónapos lesz

nem állítható már a termelés valahogy? vagy nappal is fejjem hátha megindul?


2014. okt. 8. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én aludnék éjszaka.. de ezt mindenkinek magának kell tudnia. Nekem kevés tejem volt, 3 hónapos korig küzdöttem vele, aztán áttértünk a tápszerre. De ez én vagyok.. Ha nektek ennyire fontos hogy anyatej legyen, akkor bizony, hullafáradtan mehetsz éjjel fejni.. és nappal is kell, hogy ne apadjon el.
2014. okt. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alvásnál semmi nem hat jobban a tejtermelésre, de már 5 hónapos, úgyhogy már nyugodtan hozzátáplálhatod és a tápszertől sem lesz baja.
2014. okt. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Told ki az ejszakai fejeseket minden ejszaka egy-egy fel oraval, es be fog allni a termeles. Sokaig en is ezt csinaltam, de annyira hulla lettem, hogy igy nappal nem volt tejem. Most mar reggel 5-ig birja a cicim, de akkor mar a babus is kel enni. Nappal attol, hogy nem fejem ejszaka siman van tejem. Szaporitasra igyal sort es laktoherb teat. Nekem bevalt.
2014. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

azért tartom jónak, ha van anyatej, mert hozzátáplálásnál kevésbé lesz allergiás a baba, ha van mellette anyatej.

a szervezetem mintha fordítva lenne beállva, éjszaka van, nappal alig

ha tápszerrel fektetem le aludni, éjfél körül van 120-150 ml tejem, hanal 3 körül olyan 50 lehet, de anno elég volt a babának, reggel 5-6 körül zntén nem szokott inni a tápszerből csak nagyon kicsít, így inkább 10 órára csinálok ptólást az éjszaka fejt mellé, dél körül olyan kevés a tej, hogy 150 ml pótlást lehúz mellé, ez van du és elalvás előtt is. lefekszik és éjfélkor hát volt már, hogy én inkább alszok, forgolódtam a keményedéstől, hál ég akkor 3-kor felkelt enni(nem mindig alussza át az éjszakát, de gondolom rendszer lesz belőle)

2014. okt. 8. 16:15
 5/5 A kérdező kommentje:

a hozzátáplálást meg nem merem még mekezdeni, mert nem tudom napi hányszor mennyit kell adni, mikor mennyivel emelni az adagokat és minden könyv, meg netes táblázat alapanyagokról ír. pl árpa, zab..azt sem tudom miben van benne


meg teljes kiőrlésű dolgok, de kiflit, kenyeret ne adjak, akkor mit?


meg áá hagyjuk, már itt adnak tanácsokat, nagyon hasznos, de még mindig ködös sokminden és még mindig nem kezdtem el


az ellentmondásokról nem is beszélve.

pl háztarási kekszet belereszelve valaki ad korán, a neten meg azt olvasom, majdhogynem tilos adni..

2014. okt. 8. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!