Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki szoptatás alatt elkezdett sportolni, de nem apadt el a teje?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy maratonra edzeni, csak egy kis könnyed mozgás nagyon hiányzik (kis kocogás párszor egy héten, párszor fél óra torna vagy hasonló), de félek belevágni, nehogy elapadjon a tejem mert nagyon sok amúgy sincs sajnos :(. Van ebben tapasztalatotok?
2014. okt. 9. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Én sportoltam, nem vagyok egy nagy atléta, de amikor 3 hónapos lett a fiam, elkezdtem futni, először csak 3 km-t, utának 4, 5, 6. Na itt meg is álltam:) Nem lett a tejemnek semmi baja, köszöni:) Anyósom ölt ezzel, hogy jajj, a tejjel mi lesz. 11 hónapos koráig szoptattam, akkor már úton volt a tesó és elapadt. Vagyis ezt hittük, hogy a baba miatt. A tesóval már nem sportoltam idő hiányában, nem lettem újra terhes és szinte napra pontosan Vele is ugyanakkor ment el a tej. Ez már nem a kérdésed volt, csak érdekességként eszembe jutott:)
2014. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!