Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hetes babával hogyan néz ki...

7 hetes babával hogyan néz ki egy napotok?

Figyelt kérdés
Első baba, kicsit bizonytalan vagyok, hogy "normálisan" telik-e egy napunk. Így néz ki: alvás - ébredés után szoptatok - utána általában kakil, de ha nem, akkor is pelust cserélek - kicsit "játszunk": nézelődik, gőgicsél, beszélgetek hozzá - mikor elfárad, ismét keresni kezdi a cicit, szopizik, úgy alszik el - kb. egy órát alszik, ha a kiságyba teszem le, kicsit többet, ha babakocsizunk. Így kb. 2 és fél - 3 óránként eszik, de többet van mellen, mert elalváshoz is azt "használja". Cumit nem szívesen adok neki, de azzal is el tud aludni. Milyen más módszerek vannak a baba altatására? Ezekben a fél-1 órákban, mikor alszik, van csak időm bármire. Éjszaka is felébred kb. 2-3-4 óránként, de csak eszik, és már alszik is tovább.

2014. okt. 17. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem csak egy héttel idősebb. Reggel 7-8 kel aztán kaja fél óra "játszik" aztán még fent van. Kaja utána alszik nagyon jót keltem 3-4óra múlva.eszik játék megint alszik.
2014. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden kaja előtt pelusozás este 8fürdetem aztán kaja akkor többet hagyon h elaludjon. Éjszaka egyszer kel csak fel 2-3körül. Aztán megint reggel.
2014. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nappal 2-3-4 óránként eszik kb 20-30 percen keresztül, fél óra míg rendesen elalszik. Este 4-5 órát átalszik, fél órát eszik álmosan, utána vagy azonnal vissza alszik, vagy ha felébred, másfél órán át altatom. Este csak akkor cserélek pelust, ha nem alszik vissza, nehogy felébredjen teljesen. Este 9-10re jól lefárasztom játékokkal,rendesen megetetem, 9-10 kor lefekszunk, és 7-8kor kelünk. Persze nem mindig sikerül :)
2014. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!