Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladás 2 hónap után?

Mellgyulladás 2 hónap után?

Figyelt kérdés
Lányom június végén született,1 hónapig kizárólag csak anyatejet kapott. 1 hónapos korában egyéb okok miatt tápszert kapott. Pár napig megpróbáltam vegyesen etetni,de nem bírta a pocija. Abba hagyás után 1 hétig mellszívóztam,ha bedurrant,ez kb 2 hétig tartott utána már az se. Lassan 3 hónapja,hogy nem szoptatok,de még mindig érzem,h van tejem,és most láttam,hogy a mirigyeknél összegyűlt a tej,ezeket kinyomkodtam és fehér,túrós trutyi jött belőle(bocsánat a kifejezésért) ilyen volt.már egyszer a szoptatás alatt,akkor is kinyomtam,mert nagyon fájt,és utána el is múlt a fájdalom,és jött a tejcsi. Az lenne a kérdésem,hogy mikor fog megszűnni ez? Tudom,nem szabad nyomkodni,de nagyon zavar :(
2014. okt. 17. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy mikor múlik el, azt nem tudom, de nekem a forró tus alatti masszírozás fejés szedte ezeket ki a mellemből.

Kb. 3 hónapos korában apadt el a tejem teljesen.

2014. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!