Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, titeket nem idegesít...

Anyukák, titeket nem idegesít ha a szoptatással kapcsolatban faggatnak?

Figyelt kérdés
netalán nézni akarják rokonok, hogy szoptatsz? én már az olyan szavaktól is falra mászom hogy cicizik, szopik.stb. hát még mikor a szomszéd kérdi.hány mellből szoptatok, vagy hogy van e tejem, meg mindenku rogton ezt akarja tudni mintha szakertoje lenne a temanak...van tejem halisten, minden.rendben, es szeretek szopiztatni, de ez akkor is.ram es a babara tartozik, a melleim pedig intim terulet, mivel még mindig no is vagyok amellett hogy anya, mas rendeltetese is van ezert utalom ha nagy tarsasagba ez a tema. direlt.ugy mondom tarsasagba hogy "elvonulok és eszünk" erre mindenki "jaj de aranyos hogy cicizik? egy mellbol vagy kettobol?" mennyit szopott?" stb. csak engem idegesitenek ezek.a kerdesek?
2014. okt. 18. 17:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
23%
De túlreagálod mert sok ember ilyenkor belesem gondol mit kérdez csak azt akarja tudni hogy rendesen eszik a gyerek és fejlődik. Ugyan olyan mintha azt kérdezné szereti az almát a gyerek.
2014. okt. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Engem a lenézés, és a megrökönyödés bosszant, amikor megmondom, hogy nem szoptatok, nem is tudtam sajnos, mert meg kell, hogy műtsék majd a melleimet, de ha szeretnék még egy babát, akkor addig nem műtik meg.Sajnos eü. probléma alakult ki nálam a terhesség(ek) alatt.

Így nálunk maradt a tápszer, valamit csak kell ennie szegénykémnek.

Amúgy ha szoptathatnék se hagynám h nézzenek közben.

2014. okt. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
11-es, ha a szomszedod minden nap megkerdezne hogy szereted e az almat nem idegesitene?
2014. okt. 19. 08:27
 14/22 anonim ***** válasza:

Csakhogy egy alma nem a tested intim része.


Barátnőkkel (igazi, régi, bizalmas barátnőkkel) szívesen beszélgettem, mert velük meg lehetett osztani a problémákat, és nem ítélkeznek egyik oldalon sem.

Ez a szöveg, hogy nem etetnék tápszerrel a gyereküket... haha! Könnyen vágja ezt oda, akiből dőlt a tej. Ha a "nincs/nem elég a tej" kategóriába estek volna, ők is ugyanúgy tápszert adnának.

Én simán visszakérdeztem volna, ha nem lett volna tejed, mit adsz a kisbabádnak? Ja, te éheztetted volna, én etetem.

Anyósom próbált bepofátlankodni, egyszer meg is tette, sík ideg lettem tőle, mert nagy cicikkel, befelé forduló mellbimbóval, lusta, sárga babával nem volt egyszerű amúgy sem, hát még a folyamatosan gügyögésével.

A szoptatás magánügy. Ha egy anyuka szemérmesebb és nem tárja közönség elé, az a magánügye és tiszteletben kell tartani. A gyógyuló gátsebet vagy aranyeret sem mutogatjuk, pedig az is a babával jár és rohadtul természetes.

2014. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
2 hós a kisfiam és sajnos nem tudom ciciből etettni fejem neki a tejet üvegből kapja ( szerencsére sok tejem van) és amikor ezt így elmondtam vissza hallottam hogy én azért nem ciciből etettem mert féltem a melleimet... hát a hajánál tudtam vola megráncigálni a lánygyereket. Gyereke sincs és ugat.. Sokkal inkább cicizettném mintsem hogy a számomra fájdalmas rengeteg időt elvesz géppel szórakozzak akár éjjelek éjelén :( Szóval én már nem részletezem a dolgokat van tejem és kész nem magyarázkodom.Már nem érdekelnek te se foglalkozz velük zárd rövidre a témát és ha olyan a szitu akkor mond azt hogy szeretnéd mefosztani a látványt és kész fáradjanak ki... de majd ha ők járnak majd hasonló cipőbe.. lesz majd panaszkodás részükről.A.
2014. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
* nem szeretnéd megosztani.. bocs a hibákért már nem látok
2014. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megnyugtató hogy nem csak én gondolkodom igy.
2014. okt. 22. 18:59
 18/22 A kérdező kommentje:
ma konkretan egy vad idegen nagyi szolitott le hogy hadd nezze meg a babat. megkerdezte mennyi idos es a 2. kerdese az volt hogy "van e neki aminek lennie kell?" es mutogat kozbe a melleire....agyam eldobom ilyet kerdez egy idegentol de azt prűd kimondani hogy van e tejem? ki vagyok ezektol. aztan meg persze el latott ertelmes tanacsokkal aztan odebb allt.
2014. okt. 26. 12:04
 19/22 anonim ***** válasza:
Tőlem is megkérdezik idegenek hogy van-e tejem. Nem értem mi közük hozzá de mosolyogva válaszolok igen van nem is kevés.
2014. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít, de az mégjobban, hogy tudom, hogy egymás között meg harmadik emberekkel (tehát olyanokkal akikkel én nem is beszélek) is megbeszélik az én szoptatásomat, meg tejemet stb.
2015. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!