Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejtároló zacskóknak van...

Misszabza kérdése:

Anyatejtároló zacskóknak van szavatossági/lejárati idejük? és a melltartóbetéteknek megmarad a sterilitása kb3-4 évig is?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy mivel most van kuponom (így olcsóbban hozzájuthatok a termékhez) a Babylove melltartóbetétre, és a Lansinoh márkájú anyatejtároló zacskóra (25db-os), így most megvenném ezeket ha elállnak addig, ennyivel is kevesebbet kell foglalkozni és költeni rá amikor jön majd a kistesó, akit majd 3-4év múlva szeretnénk.


Van egy bontott Babylove-os melltartóbetét csomagom, amit most el fogok ajándékozni egyik ismerősömnek. Most néztem meg a dobozát és nem láttam rajta semmi lejárati időre vonatkozó információt ugyanugy mint a tisztasági betéteknél sem, ezért is kérdezem tőletek hogy tudtok-e valamit erről.


Köszönöm ha írtok!



2014. okt. 20. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Amid van elajándékozod, de veszel másikat, hogy majd évek múlva elhasználd?

Szerintem ennyire előre felesleges bármit is megvenni, pláne ilyen apróságokat.

2014. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is felesleges ennyire előre megvenni nem hiszem hogy az a párszáz forint olyan sokat osztana na meg később is lesz akció 3-4 év múlva. A kupont ajándékozd el olyannak akinek most van szüksége rá.
2014. okt. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elállnak, ha dobozában/szekrényben/tiszta helyen vannak,semmi bajuk nem lesz. Nekem is több év van a gyerekek között, és eltettem ilyesmiket, aventos tejtároló poharakat, mellkagylót, tejtároló tasakot is , és semmi bajuk.
2014. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Első !


Nem azt kértem hogy megkritizáld én mit akarok tenni, csak a kérdésre kértem választ!

És igen elajándékozom mert az már BONTOTT csomag, és nem tudom olyan sterilen tartani mint a fel nem bontott csomagot...köszi

2014. okt. 21. 21:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves Második majd még megggondolom, de köszi !
2014. okt. 21. 21:19
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves Harmadik !


Köszönöm a válaszod !

2014. okt. 21. 21:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!