Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másfél hete nem szoptatok és...

Bori7 kérdése:

Másfél hete nem szoptatok és most késik a menstruációm, pedig mindig pontosan szokott megjönni. Lehet összefüggés a kettő között?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de ha megnyugtat, akkor csinálj egy tesztet. Nekem percre pontos mensim maradt ki egy teljes hónapot. Megnyugtatásként én is csináltam tesztet.
2014. okt. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
teljesen normális, a hormonális változások miatt. De tényleg érdemes azért tesztet csinálni.
2014. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Reggel már csináltam is egy tesztet és negatív lett.
2014. okt. 22. 09:35
 4/4 katianyu válasza:
Látom csináltál tesztet.Helyes. Nekem is azt mondták-A menses kimaradása szoptatáskor, normális.-Csak mikor megmozdult a második a pocimba,akkor kezdtem gyanakodni.Ezért viszont hálát adok az istennek,hogy igy jártam.Én vagyok a világ legszerencsésebb embere.
2014. okt. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!