Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig marad az alkohol az...

Meddig marad az alkohol az anyatejben?

Figyelt kérdés
Esküvöre megyünk szombaton ès szeretnék inni alkoholt. A tejet utána lefejném és kidodnám... Mennyi idö után lesz biztonságos megint szopizni?
2014. okt. 21. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem iszol sokat, akkor felesleges kidobnod a tejet. Semmi baja nem lesz a babádnak, legfeljebb jobban alszik.
2014. okt. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Én csak bort ittam és egy etetésnyi tejet nem adtam oda csak utána. Ennyi tapasztalatom van szoptatás alatt ebben csak, de szerintem a kevés alkohol eltűnik 6 óra alatt simán.
2014. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Másnap reggel már jó lesz.
2014. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, amit most megeszel és iszol, az a következő utáni tejbe megy bele. Ergo ha este 8-kor iszol és szoptatsz 10-kor aztan 2-kor hajnalban, akkor abba (is) bent lesz.

De ha egy, vagy két pohár pl bort iszol, semmi baja nem lesz (ha kicsi akkor tényleg inkább öntsd ki a lefejt tejet, nehogy fájjon a hasa.)

Hozzá teszem, az enyém 6 hónapos, én nem ittam semmi alkoholt.

Egyébként a tejből nem szívódik fel, sokan tévesen gondolják-állítják!

2014. okt. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En annyit tudok errol.h.bekerul az anyatejbe sot a veralkoholszintje annyi pesz mint a tied es lebontani is kevesbe tudja ugye mert a maja nem ugy mukodik mint a tied. De ho.meddig marad stb.nem tudom. Ezt a szoptatas noi muveszete konyben olvastam.
2014. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!