Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az egyik mellemben tegnap óta...

Az egyik mellemben tegnap óta van egy kemény csomó, és abból a mellemből már két napja kevesebb tej jön mint szokott. Mi lehet ez és mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Változtass a szopipózon.
2014. okt. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Masszírozd a csomót! Én körkörös mozdulatokkal addig masszíroztam, amíg el nem tűnt a csomó. Nehogy begyulladjon!
2014. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szopi előtt meleg vizes zuhany, közben meg masszírozd és találj olyan pózt, aminél a csomós rész felé néz a baba álla.
2014. okt. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kipróbálom amiket írtatok, remélem el fog múlni, eléggé megijedtem.
2014. okt. 22. 12:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Es minel tobbet szoptass abbol a melledbol. Az also ajka legyen a csomonal onnan erosebben sziv.
2014. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig ezzel a melleddel kezd a szoptatást, nekem az is bejött, amikor a szoptatás alatt meleg vizes ruhát tettem a csomóra!
2014. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Szoptatás előtt forró vizes zuhanynál masszíroztam, most úgy néz ki eltűnt. Viszont azóta is kevesebb tej jön belőle, mint eddig :(
2014. okt. 23. 09:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugalom, kialakul. Gyakrabban használd azt a melled. ;-)
2014. okt. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!