Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most akkor lehet vagy nem?

Most akkor lehet vagy nem?

Figyelt kérdés
Vasarnap lesz 3 hetes a babam. Koraszulott volt. Megihatok reggelente egy 3in1kavet?
2014. okt. 23. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Megihatsz.
2014. okt. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésedet: miért NE ihatnál meg reggelente egy kávét, és mi köze ennek ahhoz, hogy a babád idöre vagy korábban született?
2014. okt. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért kerdeztem mert elegge megoszlanak a velemenyek a kavezasrol...

Koszi a valaszt

2014. okt. 23. 08:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha otthon van a baba és tudod figyelni, h hogyan reagál a koffeinre, akkor simán, ha nincs, inkább ne...
2014. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
szerintem is ihatsz, én is ittam, nem tűnt fel semmi gond ebből, de majd biztos írják, hogy majd 14 évesen jön elő, hogy hiperaktívvá tettem...
2014. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hiperaktivitas nem ezen mulik, ha ilyet akarna valaki irni. En is iszok, semmi baja nincs jol alszik.
2014. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan en is azt iszom, az nem is kave:-). Presszot is ihatnal nyugodtan, csak a mertekre kell figyelni, napi egyel nem teszel rosszat
2014. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!