Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 napos babám már tápszert...

7 napos babám már tápszert eszik. Annyira vaskosak a bimbóim, hogy nem tud szopizni. Fejem neki a tejcsit, hogy legalább napi 2-3 alkalommal kapjon azt. Milyen időközönként kell fejnem?

Figyelt kérdés
5 óra szünet után, két mellből csak 50-et tudok lefejni. Ez kevés? Hogy tudnám szaporítani a tejcsit. Átlag egyébként mennyit eszik egy újszülött, egy etetés alkalmával? A 7,5 éves fiammal ugyanez volt a baj, hogy a vaskos bimbó miatt nem tudott szopizni. Össz 4 napig kapott cicit, aztán a doktornéni rögtön tápszerre állított rá minket.
2008. aug. 12. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia sajnos 5 ora után az 50ml igen kevés.Gyogyszertárban vagy drogériában kérdezz rá milyen teát igyál sajnos én már a nevét elfelejtettem.Van tejtermelést segitő tea én is ittam annak idején.Hogy mennyi időközönként fejd a tejcit lehet hülyeséget irok, minnél többször de ne vidd tulzásba,jot tehet az is ha meleg zuhany alatt maszirozod kicsit.A teára mindenképp kérdezz rá mert nem drága és nekem nagyon bevált
2008. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Laktoherb a tea neve, de van más féle is. Ezen kívül urtica urens homeopatiás bogyó, milk more. Ha visszaolvasgatsz a kérdések között sok mindent találsz. Nekem is vaskos a mellbimbóm, kicsit nehezen is tanult meg szopizni a lányom. Én mindig fogtam neki és tartottam a szájába kb. két hetes koráig.Aztán szépen megtanulta bekapni. Tedd mellre gyakran az is segít beindítani a tejtermelést!
2008. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!