Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megzavarhatja a szoptatást...

Megzavarhatja a szoptatást hogy cumit kap a baba elalváshoz nyugtatónak?

Figyelt kérdés
3 hetes a kislányom. Eddig csak szopott. Ma este elfogadta a cumit, eddig nem. Eddig cicivel nyugtatva magát aludt el sokszor, de szopi után mindig büfizni kell, attól meg csukli sokszor és így órákig nem tud elaludni végül. Napok óta van hogy kéri a cicit, de aztán csak üvölt cicivel a szájában. Nyugtassatok meg hogy a szopási képességét nem fogja elrontani a cumi. Szeretném ha csak anyatejes, és szopizos maradhatna minél tovább. Elsö baba. Köszönöm.

2014. okt. 24. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem befolyásolta. 18 hónapos koráig szopizott és közben cum izzott is.
2014. okt. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk sem befolyásolt semmit. 20 hónapos még mindig szopizik és cumija is volt, bár már nem igényli.
2014. okt. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet cumizavaros. De nem törvényszerű.
2014. okt. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nallunk nagyon bezavarta az evest a cumi.nagyon.

úgyhogy ahogy jött úgy ment is.

2014. okt. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Allitolag egy honapos koruk utan mar nem lesznek cumizavarosak.

az elso ket hetbe veres volt a cicim es iszonyuan fajt ezert fejtem es ugy adtuk uvegbol.3hetesen cumit is kapott,par nap volt mire ujra atallt a cicire a cumisuveg utan de sikerult.

2014. okt. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A fiam cumizott, és szopizott is 1,5 éves koráig. És nagyon jó szopó baba volt. Sőt, mániákusnak mondható. :D

Én azt tapasztaltam, hogy a cumisüveg bezavarHAT, a játszócumi kevésbé.

2014. okt. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem aludt el cumin végül, csak a kezemben ringatva. Egy fél órát elcumizott este, aztán kiköpte :)

Na majd meglátjuk később milyen lesz.

2014. okt. 25. 11:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is egy hónapot mondott a védőnő. Okozhat zavart, de nem törvényszerű. Fiam nem fogadott el cumit, de szerintem elég gyorsan észre fogod venni, ha gond van, vissza fogtok tudni állni a szopásra.
2014. okt. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk ennyi idősen okozott, elhagytuk, aztán pár nap múlva megint cumi. Az elején keveset, ha bénácskán szopizott, letettük.

Most 6 hónapos, szopizik és cumizik is. Cumival alszik el.

Én nem bántam meg.

2014. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ditta323 ***** válasza:
Igaz a lánykám még pici(8 hetes), de neki nem zavart be. Igaz kórházban bimbóvédővel szoptattam jó 1 hós koráig, mert sebesedtem. Mára szerencsére semmi gond 😊
2014. okt. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!