Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha pótolni kell az anyatejet...

Ha pótolni kell az anyatejet ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Mindenkinek mindenféle tapasztalat érdekelne?

Az én fiam most lesz 5 hónapos.4hós egy egy hetes volt mikor nem volt elég neki a tej,de napjában egyszer,délután adtam neki almát.Nem akartam egyből tápszerhez nyúlni,és mivel 4 hós elmúlt a védőnő sem ellenezte.De aztán már ez sem volt elég,így délelőtt (11-12között)almát adtam(már kap répát és sütőtököt is,mert az almától nem volt rendesen kakija ha minden nap kapott).Van mikor kér utána még tejcit,de olyankor nem kell sok és elég neki.Aztán délután szopi,de fél6 os evésre megint nem elég így akkor tejpépet adok neki,és elalvás elöttre marad tej,amivel jól lakik.Éjjel kb kétszer kell,akkor és reggel is van elég.Ez most így működött másfél hétig,minden rendben volt.De most megint kevesebb a tej,de több szilárdat nem szeretnék még neki adni.Tápszerhez kell nyúlnom lassan?Mikor,hogy,miből????Még cumit sem fogad el,vizet kanáról sem.....



2014. okt. 27. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szoptatások után, majd amikor nem szopott 2,5óránként fejtem, nekem nagyon kevés tejem volt, eleinte annyit elértem vele,hogy egy napi fejéssel egyszeri étkezésre elég volt az anyatej (60ml)
2014. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is kell pótolni. Mi így csináljuk és eddig jó:

Reggel szopizik (7 körül), tízóraira gyüm., majd szopizik (~11), ebédre főzelék(~13), uzsira tejpép(~15), délután szopizik(~18), majd este tejpép+stopizik (~21). Éjjel és hajnalban szopizik. Még 6szor szopizik, de sokszor sztem nem eszik túl sokat.

2014. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább több szilárd kaja, mint tápszer. Nekem legalábbis ezt mondta a doki is vnő is. Arra kell figyelni, hogy szopikat fokozatosan válts ki.Előző voltam.
2014. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!