Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jobb a gépi mellszívó a...

Jobb a gépi mellszívó a kézinél, megéri az árát? Ha igen, miért? Ha mondjuk 1 évig szoptatok, végig tudom használni vagy fejni csak az elején ajánlott?

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fejni csak pár hónapig szükséges, illetve ha csökkenne a tej, akkor ezzel lehet növelni a mennyiséget, vagy ha pl. szeretnél elmenni valahová elmenni és tudod, hogy nem biztos, hogy haza érsz szopira, akkor tudsz otthon hagyni lefejt tejet.
2008. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kényelmesebb a gépi, nekem nagyon fájt a csuklóm a kézitől. Fejned majd akkor kell, ha sok tejed lesz és a cicid majdszétdurran majd :) vagy ha kevés lesz a tejed, és serkenteni akarod. Én elég gyakran elővettem, és nem tudtam a kézit használni, csak a medela gépi jött be. Egy hétig nem volt nálam és pont szükségem lett volna rá, akkor éreztem, hogy nagyon hiányzik.. Előbb használj kézit, kérj kölcsön, ha tudsz és meglátod, hogy neked sokszor kellene-e vagy nem. Ha egy évig szeretnél szoptatni, akkor jó, ha van. Szerintem.
2008. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A Medela kézi nekem is bejött, de megtanultam kézzel fejni, és ment ügyesen kézzel, érdemes megtanulni,persze van akinek a mellszívó a jó.

Üdv

2008. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak az első két babánál használtam rendszeresen, főleg az elején. A 3. hónap után már egyáltalán nem kellett. A 3. babámnál már egyáltalán nem volt szükségem rá, mert bejáratott úton haladt minden. (Ha el kellett mennem othonról, mindig vittem magammal a gyereket is.) Nekem a gépi Medela volt a legjobb, a kézi egy kicsit fárasztó.
2008. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem pesztonka van -gépi és meg vok elégedve vele.Koölcsön kaptam egy avent kézi mellszívót és azzal semmit sem tudtam kifejni annyira mélyen vannak a mirigyek sztem..Sztem mindenképpen gépit vegyél mert az elején nagyon fáj a melled és a mellbimbód,lehet fejés közben masszírozgatni kell a csomókat ,hogy jobban ürüljenek és akkor nem tudod kézivel csinálni..én nem tudom..5hetes baba mamája.
2008. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!

Én próbáltam két fajta kéztit, az egyik az ezer forintos gagyi az egy cicigyilkoló, és a chiccot ami pumpás és szelepes. Az már jobb egyí fokkal de azzal sem volt cseppet sem fájdalomentes és nagyon fájt másnap a cicim és nem bírtam. Aztán most rászántam és vettem egy medelát 21300ért és nagyon jó van rajta vagy 13 fokozat, és nagyon kíméletes. vedd meg! 8 hetes anyuka

2008. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!