Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor jott meg eloszor szules...

Mikor jott meg eloszor szules utan annak, aki sokaig szoptatott ejjel is?

Figyelt kérdés
Az elso gyerekem majdnem egy eves volt, amikor eloszor megjott, pedig o ataludta 5 hetes koratol az esteket, onnantol kezdve ejjel ertelemszeruen nem szoptattam. A kisebbik most 9 honapos, de ejjelente 2-3szor meg eszik. Ugy tudom, az ejjeli szoptatas altalaban meg jobban kitolja a menstruaciot, ezert kerdezem, kinek mi a tapasztalata.
2014. nov. 9. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szülés után 4hóval mindkét gyerkőcnél.Szerintem genetika,nem szopi függvénye.
2014. nov. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igaz nem szoptattam sokáig de nekem 6. héttől meg volt/van. (4 hétig véreztem szülés után, 2 hét pihi és utána kezdődött. 8 hetes korától meg átaludja az éjszakát.
2014. nov. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hónap volt mire megjött. Igaz fél időben volt egy kis barnázás de végülis ennyiben maradt. Még mindig szoptatok 16 hónapos a Kisfiam.
2014. nov. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amikore teljesen elhagyták a szopizást, utána jött meg 3 héttel mindkét gyereknél. 10 illetve 11 hónapos korukban. A végén pedig már csak reggel-este szoptattam őket, mégis.
2014. nov. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18 hónapos koráig szoptattam a lányomat , a végén már csak éjszaka, és 15 hónapos volt, amikor elkezdtem menstruálni.
2014. nov. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8 héttel szülés után megjött, pedig szoptattam, igaz az éjszakát átaludta, csak hajnalban vagy reggel kelt. De elkezdtem fogamzásgátlót szedni, lehet az is befolyásolta, bár a doki azt mondta h nem fogja, szóval nem tudom amúgyis megjött volna-e.
2014. nov. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szülés után 4 hónappal. Aktívan szoptattam akkor még, éjjel-nappal, 3-4 óránként. Ez genetika, nem szoptatás függvénye sajnos.

Ja és aktív szoptatás mellett is estem újra teherbe.

2014. nov. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Eü. okból 1 hónapos korától nem szoptathatom, mégsem jött meg, pedig már 3 hónapos.
2014. nov. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10 hónapos korában jött meg, még mindig szoptatok éjjel (16 hónapos), de teherbe is estem.
2014. nov. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Első gyerekem 3 hónapos korától átaludta az éjszakát, 10 hónapos korában jött meg először.

Második gyerkőc sem szopizott pár hónapos korától éjjel, akkor 6 hónap után jött meg.

3. babám most 14 hónapos, pár napja aludta át először az éjszakát, most csak reggel és este szopik, a vérzésem még nem jött meg.

2014. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!