Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi szerintetek az esélye,...

Mennyi szerintetek az esélye, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
5 hónapja szültem, és a múlt hónapban megjött a menstruációm. Peckünkre most elszakadt az óvszer, de még jóval a vége előtt észrevettük és lecseréltük. Még szoptatok ezért esemény utánit nem akarok bevenni.

2014. nov. 10. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Háát 50%-50%, vagy igen vagy nem.

Mondjuk én a nemre tippelnék, de esély azért van rá, hiszen az előváladék addigra már gondolom bejutott.

2014. nov. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Háááát, benne van a pakliban. De a gumiban van spermicid, ami elvileg gyengíti a spermát, szoptatsz is. Szerintem az esély közelít a nullához.
2014. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én fogamzásgátló mellett, amit visszahívtak, mert nem jól működik és szoptatás alatt, úgy, hogy még nem menstruáltam valószínűleg teherbe estem. 3 hónapos a fiam...
2014. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy valószínűleg?
2014. nov. 10. 10:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kevés az esély, nem aggódnék a helyedben. Majd írd meg mi lett légyszi!
2014. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké!
2014. nov. 10. 11:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy nem. Nekem sem jött még meg szoptstás alatt, de nem akarok gyógyszert szedni. Megszakítással "védekezünk". Tudom, hogy nem biztos így, tesót tervezünk mindenképpen, ha becsúszik az sem óriás gond. De így a 6 hós babó mellett még nem jött össze (szerencsére :)

Szerintem ne aggódj, nagyon nagyon kevés az esélye.

2014. nov. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az 5 hos lanyom melle nekunk sem hianyzik meg. Folleg, hogy mar o a masodik. Azert tartok, mert 31-en nekem mar megjott. Remelem nem lesz semmi.
2014. nov. 10. 14:19
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap csinaltam tesztet. Negativ lett. Lehet meg pozitiv, 30-an kell megjonnie.
2014. nov. 24. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!