Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szptataos anyukak! Meg szabad...

Szptataos anyukak! Meg szabad inni egy pohar sort szptatas alatt?

Figyelt kérdés
2 honaoja szoptatok. Kb egy hete vettem esre magamon hogy veszettul kivanom a sort. En aki 26 evem alatt 2x ittam sort. Ferjemnek is kinezem a kezebol,de anyam azt mondta hogy amennyi a veralkoholszintem annyi a tejben is az alkohol ezrt nem merek inni. :( ugy kivanom mint terhesen a sosat,ha ertitek. Vajon ihatnek egy poharral? Mas ivott valami alkoholt szoptatas alatt?
2014. nov. 19. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Anyukádnak igaza van. Vegyél alkoholmentest, a jó minőségűeket meg se lehet különböztetni az "igazitól"!
2014. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Van kifejezettem szopis malátasör. Karamalz. A gránátalmás isteni :) Normál sört semmiképp nem innék.
2014. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Én ittam persze alkohol menteset. És a tejem is több lett tőle. Így mikor észre vettem hogy apad a tejem ittam és helyre állt. :)
2014. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
probaltam azt is meg a gyumolcsoset is de nem olyan ize :S hat akkor kibirom. Soha eletemben nem szerettem a sort. Nem is ertem. :)
2014. nov. 19. 12:23
 5/14 A kérdező kommentje:
a malatasort nem ismertem. koszi a tippet! :)
2014. nov. 19. 12:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Én minden nap iszom alkoholmenteset, a tejtermelést is segíti :). A citromos Karamalz is nagyon finom :P.
2014. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

nyugodtan kövezzetek meg.. szoptatas után ihatsz nyugodtan egy pohárral, kövi szoptatasig kimegy az alkohol belőled

én az édes fehérbort kivánom őrülten és bizony iszok egy egy pohárral néha, semmi baja a babanak és nekem meg jólesik. Terhesség alatt egy kortyos sem ittam, szoptatás alatt azért nem kell ennyire szigorúnak lenned magaddal. mi van ha 3 évig szoptatsz?:)

2014. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Karamalz nagyon jó!!!!! Van citromos és sima.én a citromost iszom minden nap 1-et hogy legyen sok tejem.van is tőle.na ebből a sima ízű ugyanolyan mint a sör.keserű stb...tehát ilyet vegyél.van Tesco-ban a söröknél,Metroban,Pennyben is.
2014. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a száraz vörösbort kívántam nagyon. És én ittam is. Nem egy literrel, de egy pohárral simán. Nem lett semmi baja a gyereknek. Én nem értem, oké, hogy óvjuk a gyereket, de itt nem arról van szó, hogy össze-vissza vedelünk, hanem egy pohár kb 4%-os sörröl. És ezt nem ihatná meg az anyuka, ha azt kívánja? Röhej!!! Pontozzatok csak nyugodtan lefele.
2014. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom.

Alapból utálom a sört, rá sem bírok nézni, szoptatás alatt kívántam, és tényleg több volt a tejem tőle. Ittam én is sokféle alkoholmenteset, de alkoholosat is! Nem mindegyik 4%-os, van ami csak 1,5%-os alkoholtartalmú, napi egy pohártól semmi baja nincs a gyerekeimnek. A legnagyobb már 10 éves, kitűnő tanuló, a középső is. Csak azért írom, hogy az agysejtjeik sem pusztultak el, mert az anyukájuk szoptatás alatt meg-megivott egy-egy pohár sört!

2014. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!