Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az elektromos Avent mellszívó...

Az elektromos Avent mellszívó mennyire hangos?

Figyelt kérdés
Első babánál kézit használtam, eltartott vagy egy órát, mire a két mellet leszívtam, rengeteg tejem volt, és persze közben semmit nem tudtam csinálni, csak pumpáltam szorgalmasan. Sokszor csak este, altatás után jutottam oda, és legalább csendes volt. Szeretnék áttérni elektromosra, hogy legalább ne nekem kelljen nyomogatni a második babánál, de ha hangos, akkor a fene megette, ha felébreszti a gyerekeket. Nálatok bevált? Mennyire zajos?
2014. nov. 20. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

ne olyan hangos! van hangja ,de én a baba mellet csináltam és egyszer sem kelt fel rá!

a kórházi melszívó nekem jobban bejött, de költséghatékonyabb volt megvenni otthonra az aventosat mint bérelni a kórházit.

2014. nov. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hangos, az én családom simán alszik mellette éjjel. Én is kézit használtam az elsőnél és nagyon hamar fel is adtam, el is apadt a tejem... Most elektromos van, tejem annyi van mint a tenger.
2014. nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem hangos de nalunk senkit nem zavart. Egy csecsemo imadja ezeket a zugasokat (feher zaj). majd ha idosebb lesz zavarhatja de akkor mar nem fejsz sztem.
2014. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!