Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak most? Megjött a...

Mit csináljak most? Megjött a menstruációm és nem akar szopni a babám?!

Figyelt kérdés
6 hós a babám, csak anyatejet evett eddig. Pár napja elutasította eléggé a cicit, nehéz volt rávenni, hogy szopizzon. Nekiáll, de aztán kiköpi, a másiknak már neki se áll. Mit tegyek?
2014. nov. 21. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Írass fel tápszert,de azért kínálgasd hátha elfogadja a cicit.
2014. nov. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de a menses miatt húzódott el? ha vége a mestruációnak, akkor visszaáll?
2014. nov. 21. 10:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanígy volt, a mensi alatt alig akart enni a babám.

Kb. 2 mensi alatt szenvedett, utána lévő hónapokban viszont már nem zavarta!

Szóval szerintem kínálgasd, legyél kitartó, mert hátha megszokja. Amúgy tartaléknak nekünk is volt otthon tápszer, biztos, ami biztos.

2014. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

[link]


Enyém is jóval kevesebbet evet, de egy pár nap után visszaállt. ne adj tápszert, mert akkor búcsút inthetsz a szoptatásnak.

2014. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tápszert semmiképp nem adok. le tudom fejni a tejet, meg a fagyasztóba is van egy csomó végső esetben. csak hát az cumisüveg ugyebár.....
2014. nov. 21. 11:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ízével volt baja, tehát tök mindegy volt, hogy ciciből vagy cumisüvegből kapja.

De én is kitartó voltam, küzdöttünk pár napig, aztán jobb lett. Csak azért volt otthon tápszer, hogy ha semmi anyatejet nem fogadna el, akkor tudjak valamit adni neki. De végülis pár nap alatt túl lettünk ezen is.

2014. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és akinek kevesebbet evett, annak mennyivel kevesebbet? én mérem mennyit eszik és kb. 40-el eszik kevesebbet, de úgy, hogy nagyon nehéz rávenni, hogy egyáltalán bekapja a cicim
2014. nov. 21. 11:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt,csak az enyém 7 hónapos volt mikor megjött nekem,és attól kezdve már nem akart szopizni,így a babylovos tápszert itta még egy pár hónapig.
2014. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez egy természetes reakció. én sem fogom feltalálni a spanyolviaszt, pár napot kibír úgy a kisbabád, hogy nem eszik annyit. te sem ennél olyan ételből, ami nem ízlik (és a kisbabának szinte minden új íz a "nem ízlik" kategória). nyugodj meg, rengetegen átestek még ezen, pár nap, és visszaáll a rend, addigvegyél sokszor mély levegőt, ha aggódni kezdenél, nem lesz semmi baj. ha utána is elutasítja a mellet, akkor lehet tápszerezni. tenni ellene semmit nem tudsz, csak kívárni.
2014. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!