Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha megharapott szopi közben,...

Ha megharapott szopi közben, és fáj, mivel kenhetem be a mellemet?

Figyelt kérdés
Ill. jó rá valamilyen homeós bogyó? Most fogzik,remélem csak azért csinálja,mostmár résen vagyok,csak így meg nem közben bealudni,mert ahogy mem myel kikapom. Egyéb jótanács esetleg? Nagyon rossz,és még csak fél éves,tehát főleg szopizik
2014. nov. 22. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:

amikor megharap, jelezni kell a babának, hogy "áu, ez fáj anyának" tudni fogja! :)

amúgy lehet kapni olyan krémeket(Árnika)amit elvileg nem kell lemosni a mellről(de én akkor sem adnám úgy a szájába)és ilyenekre javasolt

2014. nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%-os lanolinnal kend be (patikában tudsz venni). Nagyon gyorsan begyógyítja és lemosni sem kell szoptatás előtt.
2014. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!