Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bezöldült az anyatejem....

Bezöldült az anyatejem. Lefejtem, és világos zöld szine van. Doki még nem látott ilyet. Nimcs panaszom. Laborba küldoött mintát, de érdekelne volt e ilyene vkinek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet, hogy valami zöldet ettél? Spenót, sóska, és abból a festék megjelent az anyatejben is?
2014. nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy vér- és vizeletvizsgálat nem ártana. A vérben megjelenő epefesték (bilirubin) az, ami a vérplazmát, meg a vizeletet, kismértékben az izzadtságot és másokat is enyhén sárgára színez. Ennek a festékanyagnak az egyik lebomlási terméke lehet zöld (biliverdin), de ezt többnyire bizonyos baktériumok okozzák.
2014. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, doki is kérdezte. Először jött meg, már akkor se akart cicizni csak éjjel, (eloőtte reggel és délbe is) most pedig ordít és kiköpi, aztán fejtem le. 4 egymást követő alkalommal volt ez. Nem büdös, íze se más. Nem feszül nem fáj.
2014. nov. 22. 16:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Gravidát és omega3&6-ot szedek, napi 1-2 x eszek. Ált. Tükörtojás és valami főtt ksja. De semmi zöld szinűt. Hétfőn kell telefonáljak az eredményért, de addig nem szoptathatok. Még csak 9 hós lesz, szertném, ha visszatérhetne rá.
2014. nov. 22. 16:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is világoszöld lett a tejem, a doki elküldött vérvizsgálatra+mammográfiára. A szövettan és minden vizsgálat negatív lett, a mammográfián annyit mondtak, hogy mivel kezdett már elapadni a tejem, hormonális változások mentek végbe a szervezetemben. Azt mondták, ha a baba elfogadja a tápszert is, vagy már csak néha szoptatok, akkor ebből inkább ne adjak már neki. Minden jót!
2014. nov. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó,hát ez szomorú hír. Talán itt is ez lehet, egyre kevesebb a tejem, hogy fejem. Na meg a kedves válaszoló, aki a vérvizsgálatot említette, szintén elgondolkodtató, néha csak napi egyszer sikerül ennem valamit, annyira babázok. Köszönöm mindenkinek a hasznos választ! Majd megírom, mi lett az eredmény. Szép napot nektek!
2014. nov. 22. 16:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is zöld volt a végén és aztán elapadt. Előtte jött vissza a menstruációm és folyamatosan csökkent. aztán zöld lett és elment. 4 hónapos volt a babám.
2014. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is bezoldult, akkor mar nem is lakott jol vele a babam, aztan nekem is elapadt.
2014. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvan az eredmény, semmi baj, nem mutattak ki semmi kórosat. A doki szerint ha elfogadja, nyugodtan szoptathatok tovább. Ma délben ismét cicizett a babám. :-)
2014. nov. 26. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!