Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Eddig egy ciciből elég volt,...

Eddig egy ciciből elég volt, de most mindkettőből kell szoptatnom. Megnőtt az étvágya?

Figyelt kérdés
1 hónapos a kisfiam, eddig 100 gr-ot evett egyszerre, mindig egy ciciből szoptattam, de 1-2 napja ez kevés neki, és át kell tennem a másikra is, és 130-140-et eszik. Nemrég állt be a kereslet kínálat (mert eddig sok volt még egy cicimben is, tehát megevett 100-at és fejnem kellett, most meg mire beállt, már 130-at akar enni, és nem elég neki egy cici. Nálatok hogy volt? Ezentúl már két ciciből kell szoptatnom, vagy beáll majd ismét, és fog az egyik is megfelelő mennyiséget termelni? Persze nem baj ha kettőből kell szoptatnom, csak kíváncsi vagyok másnál hogy volt...
2014. nov. 24. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hónaposan nálam is így volt, meg is ijedtem,h elapad a tejem vagy kevés lesz. Akkor vettünk is egy doboz tápszert a biztonság kedvéért. Aztán pár nap, talán 1 hét múlva ismét elég volt neki 1 ciciből, mostmár 2,5 hónapos nagyon ritka,h nem elég neki az 1 cici. Bár én már mérni se mérem,h mennyit eszik, szépen hízik és fejlődik, az a lényeg. De 1 hónaposan még én is mértem:)
2014. nov. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nalunk 3 honaposan kellett mar a 2 cici. Azota is kettobol etetem es a tejem az etvagyahoz igazodik azota is. Jovo heten lesz 6 honapos. En is feltem, hogy nem lesz neki eleg, de nem igy tortent. Nalad is ugy fog noni vagy csokkeni a mennyiseg ahogy epp a babad kivanja.
2014. nov. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet most van fejlodesi ugrasa. Mindenkinek egyeni h.1 v.2mellbol szoptatbez a tejtarolo kapacitastol fugg. Ha erzed h.kell.meg nekintedd at masik cicrenes kesz. Ha nem kell nem....ez tok normalis....lesznek ilyen es olyan idoszakok....
2014. nov. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!