Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem lehet szoptatás...

Miért nem lehet szoptatás alatt szoliba menni? Nem órákra.

Figyelt kérdés

Nem rögtön (2 hónapos a babám)de mondjuk május körül már azt hiszem rám férne!de persze addig szertném szoptatni amíg csak lehet!

Amúgy a védőnőm mondta h szigorúan tilos!


2010. febr. 1. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Nyugodtan szolizhatsz! [link]
2010. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha azt mondta, hallgass rá! azt én sem tudom miért, de nekem is ezt mondták. használj addig barnítókrémet, vannak már jó minőségűek, amiktől nem leszel foltos :)
2010. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ez a link!köszönöm szépen!
2010. febr. 1. 09:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a védőnőm, hogy lehet. El is mentem és utána kevesebb volt a tejem. Azt hittem valami más oka van, aztán helyreállt. Másik héten megint elmentem és megint kevesebb lett a tejem. Nem győztem malátát,meg tejtermelő teát inni.

Mondjuk,nekem mindig voltak problémáim, ha egy kicsit kimelegedtem, vagy leizzadtam már kevesebb volt a tejem. Szerintem ha valakinek, jó a tejtermelése akkor nem árt ha szolizik vagy tornázik, de az olyanoknak mint én attól is csökkenhet ha eltolja a gyereket tanácsadásra és egy kicsit leizzad.

2010. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, én szolizok néha-ha időm engedi-, nekem azt mondták,hogy egy kis "napozás" még jó hatással is van a tejtermelődésre, szerintem akkor apadhat a tej, ha nagyon izzadsz, éppen ezért én inkább álló szoliba mentem, max.9 percre, így nem hevültem fel, de szép színem lett, és ilyen télies időben még az ember lelkére is jó hatással van:)

Üdv: 8 hónapos baba anyukája

2010. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
semmikor sem egészséges szoliba járni, már bizonyítottan bőrrák keltő hatású a mesterséges napfény.
2010. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát nem csokibarna akarok lenni,csak egész terhesség alatt nem voltam és amúgy hófehérke hozzám képest barna!úgyhogy csak alapszínt szoktam ott szerezni,h ne legyek olyan sápadt mint egy hulla!
2010. febr. 1. 12:29
 8/8 anonim ***** válasza:
múlt héten is voltam, 11 hónapja szoptatok.
2010. febr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!