Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baba mama szoba mire való?...

Baba mama szoba mire való? Hogy lehet valaki ekkora tahó?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap vásároltam egy bútoráruházban a kisbabámmal, majd eljött az idő hogy tisztába tegyem, megszoptassam.

Elmentem a Baba-mama szobába, de nem volt nyitva, furcsállottam, ezért kopogtam, többszöri kopogásra felrántja az ajtót egy középkorú férfi, és az egy szürreális világba csöppentem:

Férfi:- mit kopogok mikor bent szoptatnak.

Én:- egyrészt miért van zárva az ajtó (megdöbbentem mert sosem szokott zárva lenni), másrészt én is szoptatnék, és Önnek ki kell fáradnia.

Férfi: - Ő nem megy ki, szoptassak úgy hogy Ő bent van.

Én, miközben betódultam:- Már hogy szoptatnék maga előtt? Menjen ki!- Bent a Férfi felesége szoptatott.

Férfi: - ő márpedig nem megy ki, mert a családjával marad. Szoptassak úgy hogy ő már bent van, vagy várjam meg kint Őket. Különben is

Én, miután erre elborult az agyam: -Jó, de akkor feljelentem szexuális zaklatásért (eszembe jutott hogy esetleg perverz állatnak tituláljam, de nem voltam vicceskedő kedvemben), kettő a Baba-mama szoba azért van hogy 5-6 anyuka bent szoptasson, a nyugalomban, nem arra hogy családok órákra elfoglalják. Ezért van több pelenkázó, meg szoptató fotel.

Férfi: Az előző család is így csinálta.

Én: elég baj

Erre anyuka aki addig kussolva szoptatott, kontrázott: Ő ezzel nem ért egyet, mert a család együtt szeret lenni, különben is Ő nem szeret más előtt szoptatni.

Férfi: Jó drágám, ne szóljunk hozzá....

Én, miközben már át pelenkáztam a gyerekem, közben többször felszólítva, hogy menjen ki a férj, megkérdeztem a Nőtől hogy, mégis a kórházban hogy szült vagy szoptatott? Sajnos azt már nem mondtam neki, hogy nem vagyok kíváncsi a csöcsére!

Nem kaptam választ, de addigra végzett a nő a szoptatással, és mondta az urának hogy akkor várják meg az áruházban.

Férfi el, a Nő pelenkázta a kölkét, én elkezdtem végre szoptatni, közben jött egy másik anyuka aki szintén elkezdett szoptatni. Én meg még magyaráztam a Nőnek, hogy ekkora áruházban tömegben több száz kisbabával a legnagyobb tahóság az amit csináltak, nem tudom hogy hallotta-e. Majd a Nő is kifáradt, felháborodottan, -megsértettek anyai szoptatós mivoltomban- típusú arckifejezéssel.

Állítom azóta is megvannak győződve a maguk igazáról

Én meg mérgemben, fogtam magam és beszéltem az áruház néhány képviselőjével, hogy mi volt a helyzet. Teljesen meg voltak döbbenve, a család viselkedésén, és változtatásokat fognak eszközölni...


Kedves szoptatós anyukák, tudom hogy sokan nem szeretnek mások előtt szoptatni, és sem, de könyörgöm a Baba-mama szobában nem egymás csöcsét lessük, hanem a gyerekünket tápláljuk, és pelenkázzuk. Apukák, meg húzzanak ki, hacsak nem éppen pelenkáznak!



2014. dec. 12. 14:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
még szimpatikus is voltál, amíg nem kölközted le a nő gyerekét.
2014. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Látom a lényeget sikerült kihámoznod. Képmutató vagy!
2014. dec. 12. 14:25
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, hogy lehet valaki ekkora paraszt, de sajnos van ilyen, én is találkoztam már hasonlókkal. Ezzel nem lehet mit kezdeni, csak annyit, hogy még másnap is dühöngsz rajta és részletezed a történteket a neten. Én lehet kerestem volna egy vezetőt, aki rendet rak.

Nem normálisak na. Szegény babát sajnálom, aki nem tehet róla, hogy ilyen szülőket kapott...

Tudom ez a helyzet más, de a kórházban, mikor szültem végig benn volt a szobatársam pasija is, és úgy szoptattam. Nem zavart. Ebben a helyzetben zavart volna és valószínűleg durvább lettem volna, mint Te.

2014. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Igazad van. Bár én az ilyenek elkerülése végett szoktam inkább kimenni az autóba és ott szoptatni, tisztába tenni.
2014. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Hát érdekes a story.....

Bevallom én nem nagyon használtam ki ezeket a szobákat, mert rövid ideig szoptattam, de ahol én jártam és baba mama szoba volt ott csak 1 fotel volt, nem tudom hol van ilyen hogy többen is tudnak szoptatni.

Amúgy valóban ha már több fotel van nyilván nagyobb a tér, tehát elfér 2 szoptató kismama. Amúgy apukát nyugodtan elküldhetted a fenébe, mert feltételezem otthon sem ül a felesége nyakán mikor szoptat, csak valószínű unatkoztt volna kint így inkább ott maradt.

Én mondjuk irtózoom, hogy mások előtt szoptassak, persze a kórházban ez más volt, de ahogy kijöttünk, amíg szoptattam, inkább úgy időziítettünk mindent hogy ne legyen erre szükség.

Megértelek, hívni kellett volna egy őrt, hogy vezesse el a fickót, mert nincs keresni valója egy szoptatós helyen......

2014. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Engem egyszer egy anyuka szólt meg ilyen helyen azért, mert nem szoptattam, hanem cumisüvegből etettem meg a gyereket. Szerinte ez a szoba a szoptatásra van fenntartva. Jó mosolyogtam rajta, azt ennyi.
2014. dec. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Képmutató? Miután ordenáré stílusban kérdezel, szerintem ne nagyon ítélkezz mások felett, inkább mosd ki a szád.
2014. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tehát ha szépen írok akkor szimpi vagyok, ha csúnyán akkor meg un-szimpi? Mi vagy te? Önjelölt erkölcscsősz?
2014. dec. 12. 14:56
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Én rengetegszer szoptattam plázák szoptatós szobájában. Sehol sem láttam egynél több fotelt és pelenkázóasztalt. Nem hiszem, hogy úgy alakították ki ezeket a szobákat, hogy egynél több anyuka is szoptathassa a babáját. Furcsa a történeted, a Te viselkedésed is hagy azért némi kívánnivalót maga után. Pl. én nem mennék be akkor egy ilyen szopiszobába, amikor valaki éppen bent szoptat. Még ha szoptatnom is kell a babámat. Megvárnám, hogy befejezzék, vagy ha azonnal kellene szoptatnom /bár 5-10 perc csúszásba nem rokkan bele a babám/, megkérném őket, higy legyenek kedvesek picit sietni. De semmiképoen nem rontanék be. Persze, a pasi tahó volt, de Te sem voltál valami kedves.
2014. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Én múltkor 45 perc után adtam fel a várakozást az IKEÁBAN... A másik anyuka volt ott is megsértődve.
2014. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!