Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a bánatos istennyila ez?...

Mi a bánatos istennyila ez? Megőrülök tőle!

Figyelt kérdés

Szopi közben a másik mellbimbómba mintha tűket szurkálnának.

A bal mellbimbómban még a bimbóudvar is.

Folyik tőle a könnyem, annyira fáj. Az első babámnál nem volt ilyen.



2014. dec. 12. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tejleadó reflex.Sajna normális,majd elmúlik,kitartás!
2014. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Látsz rajta valamit?
2014. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A leadóreflexem más. Ez kb három napja van. Semmilyen elváltozást nem látok rajta. A jobb mellbimbómban is érzem, miközben a balból szoptatok (amelyikből szoptatok, annál vagy nincs, vagy csak egy két szúrás), de ha a jobbból eszik a pici, akkor a másik pokolian fáj. És csak a bimbó és az udvara.

Hidegre csökken (kínomban hozzáérintettem a poharat)

2014. dec. 12. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van az elsőnek. Tejleadó reflex. Nekem is volt. Első babámnál nem volt semmi ilyesmi, most már 4 hónapos a második lányom és még mindig néha belenyilall. Teljesen normális, vagy megszokod (mint én), vagy elmúlik magától. Nekem attól lett jobb, hogy a melltartóbetétet jól rászorítottam és így megszűnt a fájdalom.
2014. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen az. Nekem 6 hos mult a babam es meg mindig van. Hideget ne tegyel ra, mert megfazik a melled, apasztja a tejet.
2014. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!