Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti kínlódnátok a szoptatással?

Ti kínlódnátok a szoptatással?

Figyelt kérdés

Eleinte nem is volt tejem,aztán lassacskán lett,de csak 10ml-és van,hogy azis 2mellből,onnan tudom,hogy fejem is magam,hogy jobban termelődjön a tej,iszom a szoptatós Laktoherb teát,igyekszem sokat inni,de 10-max 15 milinél nemtudok többet lefejni 2 mellből.Még akkor sem,ha reggel fejek,és éjjel kimarad,akkor sincs több!

Szerintetek van így értelme? A babám nem is nagyon szívja már,sztem érzi,hogy nincs benne...


2014. dec. 14. 22:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Mint ahogy ebben a helyzetben anno nem.is kínlódtam vele tovább.
2014. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Nincs...Nálunk ugyan ez volt,3 hónap után feladtam.
2014. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Nem csinálnám. Mivel nincs javulás semmi értelme.
2014. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Ha már ilyen sok a kínlódás vele, akkor nem éri meg.
2014. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%
Nincsen értelme!
2014. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%

Nem, ilyen sok kínlódással nem. Megtettél mindent. Én akkor hagytam abba a szoptatást, mikor 30ml jött a két mellemből. (Kezdettől fogva alig volt elég, de valahogy 9 hónapot tudtam szoptatni).

Nem éri meg, csak kínzod magad-lelkileg is.

2014. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2014. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
9%
Mondjuk kár, hogy pont az éjjeli szopi marad ki, akkor termelődik ugyanis a legtöbb tej. De ugye köztudott, hogy nem magától termelődik, hanem a babád adja a mellednek azt az ingert, amely hatására termelődik a tej. Én még megpróbálnám az éjjwli szopit vagy fejést, ha a babád alszik.
2014. dec. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

2 hetes a babám.És már furcsálja az anyatej ízét,amikor cumisüvegből adom neki,amit összegyűjtöttem (kb:5-6 fejésből talán,ha összejön egy adag (75 ml)

Már annyira beleuntam,hogy feleslegesen fejem magam,már szopni sem akar.Szerintem is abbahagyom,volt,hogy még a 10ml-t sem tudtam lefejni 2 mellből,akkor minek?

Kössz a válaszokat :-)

2014. dec. 15. 09:45
 10/33 anonim ***** válasza:
48%
Amikor kevesebb lett a tejem, azért folytattam, mert megnyugtatta a babát. Csak úgy desszertnek meg nyuginak. :-) Persze ha neked kényelmetlen a hercehurca, fejés, stb., akkor ne kínozd magad, az egyikőtöknek sem jó.
2014. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!