Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak? 8 és fél...

Mit csináljak? 8 és fél hónapos lányom úgy döntött leválasztja magát.

Figyelt kérdés
Már a reggeli és esti cici se kell neki.Nincs már túl sok tejem, mit csináljak h elapadjon?Magától el fog apadni?Nem fog begyulladni a mellem?
2010. febr. 2. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért egy nap után még ne add fel, lehet, hogy azért nem kell neki mert nehezen jön és kevés, és nem győzi kivárni. Próbálj meg fejni, teákat inni, hátha "visszajön". Még nagyon sokáig lesz tejed, lassan apad el, mindig kevesebb lesz, és ha úgy érzed, fejd ki néha, hogy ne gyulladjon be. De ha tényleg kevés van akkor nem lesz gond.
2010. febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kb 1 hónap alatt hagyta el teljesen.Nem is baj mert nem nagyon akartam már tovább szoptatni.Fejni nem tudok, sose tudtam.

Engem az érdekelne h ilyenkor mit kell csinálni h ne legyen mellgyulladásom.

2010. febr. 2. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Védőnőd tud segíteni, hogy hogyan apaszd el. 8 és fél hósan ez teljesen oké.
2010. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van rá gyógyszer, írasd fel az orvosoddal! meg a hidegvizes borogatás is jó.
2010. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is féltem hogy nehogy begyulladjon a mellem ha befejezem a szoptatást. Nem volt semmi gond. Egyszer muszáj volt fejnem mert kezdett begyulladni, csomó volt benne, fejés után szinte megkönnyebültem. Nem szedtem semmit és simán elapadt pedig sok tejem volt.
2010. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!