Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Második gyereknél is ugyanúgy...

Második gyereknél is ugyanúgy belövell majd a cici mint az elsőnél? Minden ugyanolyan lesz? Akkor is ha szülés előtt fél évvel hagytam abba az első gyermek szoptatását?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb 1/2 évvel szülés előtt hagytam abba a szoptatást. Nekem a másodiknál nem volt olyan belövelés, mint az elsőnél. Az elsőnél, majd megőrültem, annyira fájt, hatalmasak voltak a cicijeim. Nem ment el teljesen a tej a két szoptatás között, szerintem azért volt más.
2010. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Leírod hogy milyen volt? Honnan tudtad, hogy már van benne tej? Vagy ez lehet hülye kérdés... :) Hamarabb lett tejcsi mint az elsőnél, bár nekem ahhoz képest, hogy az első császár volt, már másnap estére volt tejem. Mégegyszer köszi.
2010. febr. 2. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Születése után mellre tették, és kortyolt :)
2010. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így volt és onnan is sejtettem hogy van/lesz tejem, hogy volt előtejem a terhesség alatt is.

Megszületett a lányom, jó nagy súllyal de 2 naposan már ügyesen szopizott, mert volt neki mit!! Nekem sokkal hamarabb beindult most a tejem és 4 óráig tűrt is vele, szóval mennyiségre is "ott volt" bár nem méregettem őt már sose.

Első babámnál nekem csak a 4.napra lett tejem és utána is valahogy mindig küzdenem kellett hogy maradjon mennyiségileg épp elég.

2010. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A második gyermekemnél második nap már 50-t szopott egy mellből. Nem akarták elhinni, azt hitték nincs tejem, de azért megmérték...

A tejbelövellés nekem ugyanolyan volt, talán könnyebben állt be a kereslet-kínálati arány, mivel a testem emlékezett az előző terhességre, szoptatásra.

Szerintem nem lesz gond majd a második babád szoptatásával!

2010. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!