Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cerazette? Ugyanugy véd?

Cerazette? Ugyanugy véd?

Figyelt kérdés
Szedem a ceratettet. Már egy levél elfogyott. Tegnap kezdtem el a második levelet. Azért kerdezem hogy ved e mert: 1. Két órával később vettem be mint szoktam. 2. A baba nemcsak anyatejes hanem kap tápszert is.
2014. dec. 20. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A minipillt, mint amilyen a Cerazette sokkal pontosabban kell szedni, mint a kombinált fogamzásgátlókat. Itt bizony pár óra is számíthat. Főleg, hogy percre pontos szedés esetén se véd úgy.
2014. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lányom Cezarette szedése mellett fogant.

A szoptatás mellett is szedhető tabletták nem tökéletesek, legalább a peteérés idején érdemes plusz módszert is alkalmazni.

2014. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem ertek egyet a felettem szolokkal. Ugyanugy ved, mint barmelyik masik. Ezt szedtem, pedig nem is szoptattam, de mas hormonalis fogamzasgatlo mellett pecseteltem. Emellett nem. Nem estem teherbe, amig szedtem. Miutan abbahagytam, fel evre ra mar terhes voltam.
2014. dec. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as, ez NEM vélemény kérdése! A Cerazette hatásmechanizmusából adódóan KEVÉSBÉ véd, mint egy kombinált tabletta. És ugyancsak ebből adódóan pontosabban is kell szedni, hogy legalább úgy védjen, amennyit ígér.
2014. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat! Időben bevettem mindig csak tegnap este csusztam vele (fürdetés, etetés. ..). A szopizás meg úgy néz ki hogy napkozben 1 max 2 alkalom amikor tápszert kap szopi helyett mert egyszeruen nincs elég tejcsim de amikor csak tud szopizik rendesen
2014. dec. 21. 11:36
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
3-as vagyok, es ahogy latod, TAPASZTALAT-bol irok! Igy az en TAPASZTALATOM egesz mas, mint a tied. Ugyanugy ved.
2014. dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer!!!
2014. dec. 21. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!