Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell jól fejni? Milyen...

Hogyan kell jól fejni? Milyen gyakran, mennyi ideig tartson?

Figyelt kérdés
Nagyjából el tudom látni a babát tejcsivel, de időnként tápszeres kiegészítést adunk, ezt szeretném elkerülni.
2008. aug. 18. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt inkább a gyakori mellretétellel tudod. Még nem késő elhagyni a tápszert. Én sosem fejtem és már 6 hónapja kizárólagosan szoptatok. Sokan lehurrogtak, h hagyom a kislányomat komfortszopizni, de másképp nem lett volna annyi tejem. Nincs az a fejés, ami felérne egy szopival. Főleg az éjszakaival.
2008. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem más tapasztalatom van mint az első válaszadónak.Nekem minden szopi után fejni kellett mert ha benne maradt a tejcsi begyuladt még a szülés után is 3hónappal.Annyi tejem gyarapodott amennyi neki szükséges csak ami benne maradt 10ml(nem sok)ez a kis mennyiség okozott mindig gondot ezt kellett lefejnem.1éves koráig tudtam szopiztatni.Minden szoptatás után fejd le a maradékot gyüjcsd össze és oda lehet adni a babádnak.A fejéssel nem tudok tanácsot adni mert nem tudtam megtanulni a kézzel fejést nagyon összetörtem a mellemet mellszívót használtam.Sok sikert!
2008. aug. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló a véleményem az előttem szólóval.Nekem is fejni kell utánna ha többet akarok,bár én iszom a hipp natal teát és akkor bőven van tej,sőt sok is ilyenkor,le kell fejni,de jól csak a baba tudja kiüríteni.nekem mondjuk nem jött be ez az akkor adjunk a babának cicit amikor csak igényli,Mivel szopóreflexe van mindig elfogadja csak ha nem éhes nem eszik rendesen-ilyenkor mi nem tudjuk a napi adagot megenni.Ha kiváratom vele a 3órát akkor nekem is szépen van tejem és ő is jóllakik.Muszáj a rendszer elvégre mi sem eszünk egész nap,nem beszélve arról,hogy sok babának azért fáj a hasa mert állandóan eszik és nem tud pihenni a ygomra-ezért buknak is viszza.Én a sajátomon láttam ezt,ha meg jóllakik te is tudsz regenerálódni meg a baba is jól érzi magát.nem azt mondom néha nekünk is kell a nyugtató cici ha nagyon nyűgös de a főbb kaják legyenek rendben akkor lehet ez a kis bónusz.
2008. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah és még annyit alkohol mentes sört és köményes levest ha eszel ezek is fokozzák a tejet!
2008. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!