Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Alvászavar esetén mi segíthet...

Alvászavar esetén mi segíthet még?

Figyelt kérdés

Nem most kezdődött, évek óta nem tudok normálisan aludni, de már nagyon kivagyok. Sportolok. Nincs vitaminhiányom (most voltam vérvételen). A gyerekek este elalszanak és reggel kelnek csak. Sedatif pc és citromfű tea együtt sem és külön-külön sem használ.Alvások előtt még egy kicsit szoptatok, így nincs sok lehetőségem válogatni.

Alényeg, hogy nagyon későn tudok elaludni, éjfél, 1 vagy 2 körül. Éjjel 100-szor felébredek. Ha annyira kimerülök, hogy mégis sikerül 11 körül elaludni, akkor 2-3 körül úgy ébredek, hogy nem tudok 1-2 órát visszaaludni. Persze egész nap álmos vagyok. Ha a pici elalszik napközben, akkor sem tudok elaludni. A háziorvos csak annyit mondott, hogy olvassak unalmas könyvet. Esetleg van valakinek ötlete, hogyan tudnék aludni normálisan?



2015. jan. 8. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Sedacur Forte-ot próbáltad már? Nem tudom, hogy szoptatás mellett lehet -e szedni de biztosan.

A [link] oldalon fent van a betegtájékoztató. Remotiv extra, Valeriana Relax, Hova filmtabletta, még ezeket is megnézheted.

2015. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnézem. A Hovát is próbálgatom, de az sem segít. A Valeriánát nem javasolja a betegtájékoztató.
2015. jan. 8. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Sedacur Forte-rol írtak jókat olyanok akiknek alvásproblémáik voltak.
2015. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pszihologus? Stressz miatt nem lehet?
2015. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés! De annyira nem sresszes az életm. Ráadásul 3-4 éve nagyon nyugodt lett az életem. Lezártam egy rossz párkapcsolatot, azóta minden pozitívan alakul. Persze vannak gondok, de ezek csak hétköznapi bosszúságok. Nem ok a nemalvásra. Lehet, hogy azon stresszelek, hogy nem tudok elaludni. De attól még nem tudom, hogy miért ébredek sokszor.
2015. jan. 8. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!