Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan vegyem rá a közel 5...

Hogyan vegyem rá a közel 5 hós lányomat, hogy a cumisüvegből is elfogadja az anyatejet?

Figyelt kérdés
Jövő héten el kell mennem egy olyan helyre ahova nem akarom őt vinni, mert elkaphat valami betegséget. Anyukám lesz vele itthon. Csak attól tartok,hogy nem érek vissza következő etetésre. Eddig csak szopizott. Tegnap probáltam lefejt tejet addni MAMos cumis üvegből nem fogadta el. Váltsak cumis üveget? Vagy mi lehet a megoldás?

2015. jan. 19. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatsz másikat is, vagy "gyakoroltok" a meglévővel. Hátha rákap mégis. Talán ha nagyon éhes, elfogadja.

Esetleg anyugád megpróbálja majd pohárral, vagy ha nagyon sír fecskendővel megetetni a babát. De ha minden kötél szakad, megvárnak téged. Talán, ha ringatja, sétál vele, nem sír majd a kislányod.

2015. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy butaság, de még arra gondoltam,hogy anyukádtól lehet, hogy elfogadná a cumisüveget is. Mert, hogy "idegen", vagyis nem anya.

1.voltam

2015. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akik csak ciciznek nem igazán esznek cumisüvegből. Az én lányom ilyen. Most keztük a hozzátáplálást próbálom neki üvegből adni a vizet,de nem tud vele mit kezdeni. 2 hete próbálkozom,de nem kap rá. Úgyhogy marad a pohár. Szerintem a tejet is megpróbálhatod neki abból adni,hátha.
2015. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, próbálja anyukád etetni cumisüvegből, tőled a cicit szokta meg.
2015. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kanalazás vált be. Úgy tátogott,mint egy fióka.
2015. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat. Fura volt, hogy nem fogadja el, mert a nővére kapott tápszeres pótlást és ő egyből tudta, hogy mit kell csinálni.

Tartok a hozzátáplálástól is.Kíváncsian nézi mikor eszünk előtte néha meg is nyalja, de fintoroga elfordul utána. Almát már probáltam azt sem szerette ugyhogy megvárom a 6 hót.

Kiprobálom az Aventest hátha bejönn ha nem akkor pohárral. Max. nem kell később a leszokással bajlódni:-).

2015. jan. 19. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne cumisüvegből, sima pohárból vagy kanállal próbálja APA. Te ne is legyél ott, hisz akkor sem leszel, mikor anyud etet.


- pohárból már pár órás korukban simán "isznak" (olyan aranyosak közben)

2015. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is csak anyatejes, mégis néha úgy esik, hogy használni kell a cumisüveget. Pl, ha annyira feszül a mellem, hogy le kell fejjem, akkor azt cumisüvegből kapja meg. (Nem fagyasztom, mert felolvasztás után büdös, és kiönteni sincs szívem). Elsőre sem volt gondja a cumisüveggel.Úgyhogy inkább baba függő a dolog, nem pedig azért van, mert csak cicizik.
2015. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!