Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak akkor szopik eleget/fejlő...

Csak akkor szopik eleget/fejlődik a baba (4 hós), ha mindennap kakil?

Figyelt kérdés
Nem mérem, hogy mennyit szopik, csak akkor vagyok nyugodt, ha van mindennap kb. 6 pisis és 3 kakis pelus, de kb. 1 hete kaki nem sok van...akkor lehetséges, hogy keveset is eszik és ezáltal nem hízik a babám? Tanácsadásra csak február elején megyünk.
2015. jan. 21. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy mondták, hogy tejes babánál az is jó ha minden kaja után van kaki meg az is, ha hetente csak egyszer. Ha elégedett, jókedvű, akkor biztos minden rendben.
2015. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igy van, anyatejes babanal nem ritka hogy csak heti egy kaka van (nekem 9 nap volt a rekord epp 4 honaposan).
2015. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az baj, hogy 3 hónapos korától sírdogálós lett, és szinte napi szinten van 1-2 keserves sírása. S most nem tudom eldönteni, hogy csak stresszes vagy nem lakik jól...pisi van mindig, nagy adagok.
2015. jan. 21. 16:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor van az a nagy sírása, mit veszel még észre rajta?

sok mindentől lehet: kemény szokott lenni a kakija? (székrekedés), lassan lehet bújik a foga...

2015. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!