Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A tejtermelést segítő teákat...

A tejtermelést segítő teákat lehet inni már szülés előtt is?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Többségük ellenjavallt terhesség alatt és értelmetlen is. A tejbelövellés a szülés után történik meg a hormonális változásokra és a baba szopása okozta ingerre. Ne aggódj, lesz ott tejcsi :)
2015. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell! Először bízz a testedben! Tudja a dolgát!
2015. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg, hogy beindul-e magától. Nekem annyira beindult, hogy a babám fuldoklott tőle, mert spriccelt a tejem. Ha erre még ráteáztam volna, akkor szegénynek egy életre elment volna a kedve a szopitól.
2015. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tejtermelést segítő teák sokszor hasfájást okoznak a babáknál, több összetevőjükre is érzékenyek lehetnek (pl. édeskömény). A személyes véleményem az, hogy szülés után is csak akkor kell inni, ha szükséges, és kipróbáltan nem okoz gondot a babánál.
2015. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kisfiamat nem tudtam szoptatni,most szeretnék mindent megtenni hogy sikerüljön. De akkor ez nem jó ötlet :) köszi
2015. jan. 22. 12:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik csecsemős nővér mondta a kórházban, hogy nem szabad csak leghamarabb szülés után egy héttel elkezdeni inni, ha szükséges, annyi időt hagyni kell a szervezetnek, hogy magától beinduljon.
2015. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szülés napján már lehet, ártani nem árt, nekem a csecsemős nővér ajánlotta. A babám nem volt hasfajós, hisz',pont az édeskömény a hasfajás egyik ellenszere. Napi 5 filtert iszok, 7 hónapja kizárólag szoptatok, császáros voltam.
2015. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!