Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nem szültem még soha,...

Ha nem szültem még soha, tudnék szoptatni egy kisbabát?

Figyelt kérdés
A testvérem babájának etetése elég bonyolult. Van arra reális lehetőség,hogy az én mellemre téve elinduljon a tejtermelés? Tudná stimulálni?

2015. jan. 22. 20:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
2%
Nem.
2015. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
25%

Kizárt. Csak a terhes/szülő nőben indul meg a folyamat.

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de elég bugyuta kérdést tettél fel. Jól is néznénk ki, ha minden nő szoptathatna világba csak egy baba kellene hozzá, akit cicire tesz. :)

2015. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
43%
ez így nem igaz, hogy nem. arra gondolok, hogy van mód arra, hogy aki csecsemőt fogad örökbe, szoptassa azt. de az, hogy a testvéred gyerekét? szerintem ez kicsit beteges.
2015. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
61%
Ha nincs hormon (prolaktin) problémád, akkor nem lesz tejed sem csak a mellretételtől.
2015. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi erővel egy kiadós szexelés után is lehetne, az is stimulálhatná...
2015. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert a világháború idején alatt apácák szoptattak plusz árva csecsemőket.
2015. jan. 22. 20:39
 7/33 anonim ***** válasza:
36%

Ha lehetne, akkor nem csak anyatej-gyűjtő állomások működnének, hanem anya-gyűjtők is, akiket ki lehet kölcsönözni. :)


Szóval nem, nem tudnád szoptatni.


Amúgy mi a baj a testvéred babájának az etetésével?

2015. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Szoptattak árva csecsemőket. Bocsánat,okosteló.
2015. jan. 22. 20:40
 9/33 anonim ***** válasza:
67%
el nem tudom képzelni, miért kellett lepontozni. nézzetek utána, nem egy nő szoptatta már örökbefogadott babáját! ahova jártam, szoptatási tanácsadó, neki is volt páciense. NEM AZT jelenti, hogy a kérdező tudná, félreértés ne essék, de a lepontozás nem volt korrekt.
2015. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

A baba etetésével az a baj, hogy a kórházban antibiotikumot kapott elfertőződő köldök csonk miatt, kevés az anyatej,de a ťápot (BEBA pro start) kibukja. Mindig sír,hogy éhes, de nincs elég tej. Probiotikumot is kapnia kell a kezelés miatt.

Viszont álmos is egyfolytában, de amíg nincs tele a pici,nem alszik :S mit tegyek? 12 napos.

2015. jan. 22. 20:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!