Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fogorvoshoz kéne menjek....

Fogorvoshoz kéne menjek. Szerintetek le kell fejni előtte, nagy gond lenne úgy szoptatni? Cumit, bimbóvédőt nem fogad el, félnék a cumisüveget se

Figyelt kérdés
próbáltam húzni, de egyre jobban fáj, folytatnák a gyökérkezelést, biztos, hogy kéne érzéstelenító, mert még érzékeny a fog. Babócám még nagyon kicsi,3 óránként eszik.

2015. jan. 24. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja a szoptatást. Mondhatod, hogy épp szoptatsz, de nem fontos. Nekem teljes felső fogsor korona csere volt, előtte húzás, tömés, gyökérkezelés, röntgen, minden, és mondta a doki, hogy egyáltalán nem befolyásolja a szoptatást, nyugodtan lehet mellette.
2015. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mennyi érzéstelenítőt kaptál? nekem azt mondták fejjek le 2 napra
2015. jan. 24. 19:16
 3/7 A kérdező kommentje:
kicsit abszurdnak tartom azért
2015. jan. 24. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
ja, fejfájáscsillapítót, egyebeket ne szedjünk szoptatás alatt, de egy érzéstelenítés a szájban az mehet....érdekes szerintem is.
2015. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó, ezt hogy érted? tudom, hogy gyógyszert nem szabad szedni, egész terhesség alatt nem is vettem be semmit, kivéve mikor a fogam úgy fájt, hogy egész éjszaka nem aludtam, algopyrint az nem használt, utána pár órára rá, rubophent (na azt nem keleltt ovlna, pedig gyógyszertáros ajánlotta, hogy terhessg alatt lehet, én meg utánanéztem, hogy paracetamol van bene...utána fogorvos is mondta, h többet bene vegyek abból...) tehát egy éjszakát végigszenvedtem fogfájás mellett. Ezért kérdem, hogy vajon lesz-e belőle baj? mert nem hiszem, hogy elfogadná a cumisüveget, vagy félek, hogy utána nem szopizna.
2015. jan. 24. 23:29
 6/7 A kérdező kommentje:
a félreértés elkerüléséért, a 2 napi lefejést tartom abszurdnak... ok, h. hagyjunk ki pár szopizást és fejjük le, hogy kiürüljön, de 2 napig?
2015. jan. 24. 23:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogászati érzéstelenítés után lehet szoptatni. 2 nap? kemény, képben lehet az, aki mondta.
2015. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!