Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hasfájós, újszülött babának...

Hasfájós, újszülött babának melyik tápszer a legjobb? Csak a tapasztalatokra vagyok kiváncsi

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Milumil Peptit írtak fel a lányomnak, és neki ez egész jól bevált, bár a hasfájás az hasfájás, tulajdonképpen ki kell nőni. Tudom nehéz, de a tápszerekkel lehet próbálkozni, de csodát nem tesznek.

Előtte volt másféle tápszer is, amit felírtak, de azoktól jobban sírt. Úgy éreztem rajta, hogy a Pepti volt az egyetlen, ami valamicskét javított a helyzeten. Amúgy ő nem volt tejallergiás, de mégis ez vált be neki.

2015. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Beba ha volt először, nagyon pukis, feszengős volt tőle, lecseréltem nem spec. Milumil HA start optimára, ettől már nem volt gondja, úgyhogy nem kellett speciális tápszer, csak HA start, de nem a Beba. Később a dm babylove pre től sem fájt a hasa, amikor elhagytuk 3 hó körül a HA tápszert.
2015. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam tejallergiás és bár a nestlé lactogen harmony tejes, de nem fájt a hasa tőle. Hasmenése volt, meg pöttyei, de vidám volt, teljesen, mintha kicserélték volna. Ő amúgy peptit kap, most váltottunk pregominra, de a pepti jobb volt, legközelebb azt íratok fel.
2015. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nagyon rossz a hasfájás akkor a milumil pregomin. tejfehérje és laktózmentes is. viszont nem eszik meg sokáig, az első hónapokban csak,mert más íze van. meg ott a milumil komfort, abban fele annyi laktóz van mint a sima tápokban, és székletlágyító is, azt tovább megeszik
2015. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LadyLoss ***** válasza:
Lányomnak a Novalac allernova vált be. Speciális tápszer, tejérzékeny babáknak. Ettől nyugodtabb volt.
2015. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
BEBA HA Sensitive vált be :)
2015. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!