Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet baja a babának, ha az...

Lehet baja a babának, ha az anyukája 1 liter tejet iszik minden nap, meg elég sok tejterméket?

Figyelt kérdés
Elég jókedélyű baba, viszont elég büdiket pukizik. Úgy tudom az lehet az anyukája által fogyasztott tejtől, nem?
2015. jan. 31. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
ha szopizik a baba és esetleg ekcémás a keze, vagy a bőre (van ami alig lehet észrevenni) szóval akkor baj.
2015. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*bocsi, szopizik látom :)
2015. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy bármi baja lehet tőle!
2015. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hacsak nem vált ki allergiás reakciót, az más kérdés mennyire egészséges az ilyen mértékű tejfogyasztás...
2015. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babámnál is így kezdődött, hogy büdöseket pukizott (én is sok tejterméket fogyasztottam), gondolhattam volna arra, hogy ettől, mert aztán kialakult sajnos nála az allergia :(, szerintem azzal nem ártasz ha kicsit visszafogod a tejfogyasztást amíg szopizik.
2015. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!