Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igény szerinti szoptatás-meddig?

Igény szerinti szoptatás-meddig?

Figyelt kérdés
Kislányom lassan egy éves, eddig igény szerint szoptattam, de most már gondolom csökkenteni kéne, mert rengeteget szopizna. Sokszor csak a foga miatt kéri a cicit, sokszor viszont alig eszik rendes ételt és anyatejjel pótolja. Eddig jól működött az igény szerinti szoptatás, de ha így haladunk, sosem fogom tudni elválasztani. Egy éves kor után át kell állni valami korlátozó rendszerre? Ha igen hogyan?
2015. febr. 5. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Ha neked sok, akkor állj át, igen. Következetesen kötni kellene dolgokhoz. Magyarán előbb nem igény szerintit kell csinálni belőle, mittomén reggel-délben-este, közte bújós figyelem eltereléssel. Én ezt jóval később kezdtem, de ha neked ez túl van a tűréshatárodon, megértem.
2015. febr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem kötelező átállni,de hát ha szeretnél az pl.nem jó,hogy fogzás miatt nem adod oda? Ha meg enni szeretne,úgyanúgy mikor kéri. Megbeszéled vele,hogy anya cicije nem cumi,ebből enni kell,ha nem eszik kap helyette rágókát vagy vmi :-) mondjuk nem tudom egy éves megérti-e,de hátha beválik
2015. febr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyén függő, ha TE úgy érzed ez sok akkor változtatni kell rajta és szabályozni a cicizést. Ha te nem látod ezt problémának akkor maradhat így ahogy van.
2015. febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!