Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt mi szedhető...

Szoptatás alatt mi szedhető torokfájásra?

Figyelt kérdés
Annyira fáj a torkom, hogy már nyelni sem bírok. Míg nem jutok el orvosig, milyen gyógyszer szedhető vagy valami házi praktika?
2015. febr. 20. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Tantum verde, homeopátiás szerek, méz, negrócukorka, karamellás tej.
2015. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sós vizes gargarizálás nekem mindig segít! kb 2 dl langyos vízbe elkeverek 2-3 kiskanál sót, ezzel gargarizálok napjában 5-6x legalább. Eddig 2 nap alatt mindig helyrerakott...

De ha nagyon elviselhetetlen a fájdalom(vagy mondjuk most estére) nyugodtan vegyél be algopirynt, nem lesz tőle baj!Én szedtem vagy 3 napig mikor picim 2 hetes volt egy betegség miatt,orvos javaslatára!

2015. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárba a Tantum Verdét ajánlották, de a tájékoztatón rajta van, hogy szoptatás közben nem szabad. Ami nekem segített: hársfavirág tea, sós vizes gargalizálás, mézes tej.
2015. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenen rajta van hogy szoptatas alatt nem lehet :( mikor mar nem birtam, en bevettem 1-2 strepsilst.. amugy negro
2015. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!