Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elválasztás hogy zajlott...

Elválasztás hogy zajlott nálatok? Kiméletes modzserekre lennék kiváncsi nagyobbacska gyermekenél. kinél mi vált be?

Figyelt kérdés

2 éve skislányomat szeretném leszoktatni az éjjeli szopcsirol,didin visszaalvásrol. nappalit sikerült kiiktatnom több mint egy hete de bizony azestivel hadilábon vagyunk. ha el si alszik anélkül (ringatva) 10 perc negyed ora és kipattan a szeme . nem tudom visszalatatni és sir is a drága akkor cici és alszik(de éjjel 3 szor minimumkéri a cicit.


Kiméletes lezsoktatasrol kénék jolbevált tippeket


2015. febr. 26. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kíméletes leszoktatás nincs. Adj neki cici helyett teát.
2015. febr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
szopcsi? didi? Nem is szólva a rengeteg elütésről!
2015. febr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kend be citromlével a melled, magától fog lemondan róla.
2015. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Viktoria1978 ***** válasza:
Szia! Régebbi kérdés, de az én kisfiam úgy szokott le, hogy szetragta a cicimet és egyszerű én már annyira fájt hogy nem adtam neki. Cirkusz az volt főleg az esti alvasnal, de akkor jött a tea. Lefekudtunk és mintha szoptatnam be a szájába a cumisuveg. Akkor terhes voltam már a második kisfiúknak, az 5. Honapba jártam.
2015. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!