Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Még szoptattam amikor elmentem...

Még szoptattam amikor elmentem az orvoshoz, egy picike csomóval a cicimben. Áttapogatta a mellem-hónaljam, és azt mondta csak egy tejmirigy, és elmagyarázta miből következtet, de ezt nem tudnám leírni úgy ahogy elmondta. Hihetek neki?

Figyelt kérdés

Utána még 1x rákérdeztem, és mondta,hogy ne aggódjak már,higgyek neki.

Most babás vagyok és még mindig ott van ugyan akkora kb.:mint ez az "O" betű.

Már gondoltam rá,hogy újra megnézetem, de hátha hülyének néz:))

Ti elhinnétek kézi vizsgálat után a diagnózist???


2010. febr. 13. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen előfordűl, hogy betokosodik és, aztán majd valamikor felszívódik.

Viszont a saját magad megnyugtatása érdekében inkább nézesd meg más orvossal is.

2010. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én elhinném, de én nagyon bízom a dokimban. Ha nem bízol benne, nézesd meg egy másikkal is, de szerintem nem kell aggódnod, ha a dokid azt mondja!
2010. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, ne aggodj enkem is van a jobb cicimben, es ez meg joval a terhessegem elott "lett" oda...azt mondtak hogy szoptataskor eltunik...na mondanom sem kell nem tunt el...es azota is ott van, mar reg nem szoptatok, es a csomocskam meg mindig megvan...azt mondtak nem okoz gondot ne izguljak...en kb 5 alkalommal voltam orvosnal :)
2010. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!